Гощанця Богданова викликають у збірну

Post date: Dec 31, 2014 3:25:20 PM

Гощанця Віталія Богданова, який виступає за колектив першої української ліги ФК «Тернопіль» запрошено до студентської збірної України.

На адресу ФК «Тернопіль» надійшло запрошення для участі в навчально-тренувальному зборі студентської збірної України з футболу, який відбудеться з 15 по 29 січня в Києві для тренера та чотирьох футболістів муніципальної команди.

– У зв’язку з підготовкою студентської збірної України з футболу до виступу на іграх XXVII Всесвітньої Універсіади, яка відбудеться в місті Гванджоу (Південна Корея) у термін з 2 по 14 липня 2015 року, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів просить направити на навчально-тренувальний збір (участь у турнірі «Меморіал Макарова»), який буде проходити з 15 по 29 січня в м. Києві, тренера команди Василя Петровича Івегеша і гравців Віталія Богданова, Богдана Семенця, Ігоря Мединського та Ігоря Курила, – йдеться в повідомленні президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Олега Первушкіна.

За словами тренера муніципалів Василя Івегеша, також на олівці в головного тренера студентської збірної України значиться ще один футболіст ФК «Тернопіль», а саме Ростислав Волошинович.