У "подвійному дербі" ФК "АГАТ" здобув вольову перемогу над "Поліссям" + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Apr 20, 2017 9:16:05 AM

У суботу, 15 квітня, на Рівненщині відбулася основна частина матчів 1/8 фіналу Кубка області з футболу. За результатами цих поєдинків до наступного етапу потрапили сім представників першої ліги і лише одна команда з другого дивізіону – ФК «Острог-Академія».

Результати матчів 1/8 фіналу.

12 квітня, "Колос" – ФК "Малинськ" 2:3

15 квітня, ФК "Садове" – "Продторгобладнання" 2:1, ФК "АГАТ" (Гоща) – "Полісся" (Малятин) 2:1, "Случ" – "Ізотоп-РАЕС" 1:1 пп 4:3, "Калина" – "Маяк" 2:7, ФК "Млинів" – "Сокіл" 0:1, "Коливань" – ФК "Острог-Академія" 2:3, ФК "Рафалівка" – "Полісся" (Рокитне) 1:0

Один з головних претендентів на перемогу у Кубку – ФК «Малинськ» - першим потрапив до 1/4 фіналу, щоправда поєдинок проти дебютанта першої ліги з Кричильська виявився непростим. Команда Богдана Самардака, ведучи в рахунку, в середині другому тайму вже програвала і забила переможний третій м'яч на першій компенсованій хвилині.

Щодо іншого фаворита, то сарненський «Маяк» несподівано легко розгромив у Бугрині місцеву «Калину» з рахунком 7:2. Земляки бугринців, команди першої ліги з Гощі та Садового проводили матчі проти команд з районних чемпіонатів на власних майданчиках.

Поєдинок між ФК «АГАТ» та «Полісся» (Малятин) мав своєрідний статус «подвійного дербі» – крім того, що обидва клуби представляють Гощанський район, вони відносяться ще й до однієї політичної сили – Аграрної партії України. І перебіг подій на полі підтвердив принциповість цієї зустрічі.

Не дивлячись на ранг господарів поля гравці «Полісся» в дебюті матчу виглядали переконливо і першими перевірили на міцність голкіпера суперника. Щоправда, на четвертій хвилині у штрафному майданчику «агатівців» стався прикрий епізод. Нападник гостей Роман Цілюков, який, до речі, у сезоні 2014 року захищав кольори ФК «Гоща-АМАКО», вкрай невдало приземлився на руку та вибив ліктьовий суглоб. Після цього йому довелося відправитися в лікарню, а малятинцям терміново робити заміну.

Як виявилося десять хвилин по тому, заміна спрацювала саме на користь «Полісся», яке відкрило рахунок у зустрічі після подачі кутового – 0:1.

Гощанці, які і до цього вже мали кілька зручних нагод вразити ворота суперника, продовжили тиск на оборонні редути районної команди, але раз-по-раз хибили в останній момент. Нарешті, Олег Буркалець у черговій атаці проштовхнув м’яч у сітку, але за мить до цього арбітр зафіксував положення «поза грою».

У другому таймі характер матчу не змінився. ФК «АГАТ» продовжував нагнітати атмосферу у карній зоні гостей, а «Полісся» продовжувало тримати оборону, не особливо намагаючись йти вперед. Урешті-решт, те, чого не вдалося зробити нападникам гощанців, вийшло у флангових захисників.

Спочатку лівий оборонець ФК «АГАТ» Вадим Вознюк підключився до розіграшу кутового і з близької відстані переправив шкіряну кулю у сітку воріт малятинців. А згодом вже правий захисник Володимир Хомончак замкнув головою подачу Дмитра Вознюка зі штрафного – 2:1.

Лише програючи гості почали більш сміливіше йти вперед і пробувати створити щось небезпечне поруч з воротами Олексія Дем’янця. Втім, захист «агатівців» більше помилок не допустив і господарі довели зустріч до завершення з прийнятним для них переможним рахунком.

Не дивлячись на скромний рахунок, з яким завершився матч чергового етапу Кубка області за участю ФК “Садове”, перевага представника першої ліги над клубом із чемпіонату Рівненського району не викликала сумніву. Вже у першій чверті матчу садівчани, які приймали “Продторгобладнання” з Забороля на полі в Малинівці, вели з рахунком 2:0 після точних ударів Володимира Баранчука та Вадима Жака.

Прикметно, що Баранчук відкрив лік своїм голам за ФК “Садове” саме на малинівському стадіоні, який для нього був рідним у минулому сезоні чемпіонату Гощанського району, коли він виступав за місцеву “Чайку”.

До честі гостей із “Продторгобладнання”, які в минулому році стали переможцями обласної Ліги чемпіонів серед районних команд, під завісу матчу вони спромоглися на гол у ворота ФК “Садове”, які на той момент вже захищав Владислав Пушик.

Запеклою виявилася боротьба у Березному, де «Случ», маючи перевагу над «Ізотоп-РАЕС» в одного гравця з 10-ї хвилини, примудрився пропустити на четвертій компенсованій хвилині поєдинку і довів справу до післяматчевих пенальті. Щоправда, тут господарям посміхнулася фортуна і вони вибили Вараш із розіграшу Кубка.

У єдиному матчі, де зустрічалися команди другої ліги, теж не обійшлося без інтриги та закрученого сюжету. Двічі «Коливань» на рідному стадіоні в Клевані вела у рахунку, але острозька команда відігрувалася на 34 та 70 хвилинах, після чого забила вирішальний м'яч за шістнадцять хвилин до фінального свистка. Саме ФК «Острог-Академія» стала єдиним клубом нижчого дивізіону, котрий пройшов у 1/4 фіналу.

А вже у вівторок, 18 квітня, у офісі Рівненській обласній федерації футболу відбулося жеребкування чвертьфіналів Кубка області. Сліпий жереб наступним чином розподілив команди за парами:

22 квітня, субота, 15:00 ФК "Садове" – "Маяк" (Сарни), 15:00 ФК "Острог-Академія" – ФК "АГАТ" (Гоща), 15:00 ФК "Рафалівка" – "Сокіл" (Радивилів), 26 квітня, середа, "Случ" (Березне) – ФК "Малинськ"

Отож, садівчани отримали нагоду «помститися» сарненському «Маяку» за бугринців, а гощанці – непоганий шанс потрапити до півфіналу Кубка.