Чемпіонат району: гощанський "Агат" упевнено очолив турнірну таблицю

Post date: Sep 7, 2017 10:38:06 AM

У матчі в Гощі між місцевим “Агатом” та ФК “Садове-2”, фактично, визначалася доля Чемпіонату району. Адже ці дві команди перед звітною зустріччю мали однакову кількість очок і ділили між собою перше-друге місця, тому перемога в цій грі одного з клубів серйозно піднімала шанси на підсумкову перемогу у змаганнях загалом.

Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі. І одна, і друга команда намагалися не відсиджуватися в обороні, хоча до справді гострих моментів поруч з воротами суперників справа доходила не так вже й часто. Господарі могли відкривати рахунок в кінцівці тайму, але Ярослав Бенедичук встиг вибити м’яч із порожніх воріт. Гості повинні були забивати раніше, проте спочатку рефері “не помітив” гру рукою у карній зоні “Агату”, а пізніше Ігор Вакульчик із зручної позиції пробив повз ворота.

Другий тайм розпочався з пресингу ФК “Садове-2”, який “вів гру” і великими силами перейшов на половину поля суперника. Як виявилося, такі дії суперників зіграли на користь “агатівців”, котрі зробили ставку на швидкі контратаки. В одній з них Максим Гуда вийшов тет-а-тет із Олександром Матюком і вразив ближній верхній кут – ФК “Агат” повів 1:0.

Зрозуміло, після пропущеного голу садівчани кинулися відігруватися, але виходило це в них сумбурно і не надто переконливо, з великою кількістю браку. Натомість гощанці через десять хвилин удруге “спіймали” суперника, реалізувавши свою чергову контратаку. Це Олександр Дмитрієнко уникнув “офсайдної пастки” і, вийшовши сам-на-сам з кіпером гостей, спокійно вразив дальній кут – 2:0.

Навіть програючи два м’ячі ФК “Садове-2” йшов уперед, намагаючись врятувати поєдинок. Проте вдруге повторити нещодавній фінал Кубка району садівчанам не вдалося. Гощанці ще двічі вдало реалізували контратаки і в обох випадках на їх вістрі опинявся Максим Гуда, який оформив у цій грі хет-трик.

Таким чином, після крупного виграшу у садівчан “Агат” одноосібно очолив турнірну таблицю, відірвавшись від найближчих переслідувачів на три очки.

Протокольні дані.

“Агат” (Гоща) – ФК “Садове-2” – 4:0 (0:0)

03.09.2017. 15 тур. 20 глядачів.

Суддя: Тригубець Микола (Рівне)

Голи:

ФК “Садове-2”: Матюк Олександр; Бенедичук Ярослав; Штундер Василь; Калюжний Дмитро; Шокур Володимир (к); Шило Вадим (Глущук Дмитро, 70); Вакульчик Ігор (Басовець Василь, 65); Величко Володимир; Кирил Конюх; Соловей Юрій; Поляк Петро

Попередження: Главацький Андрій, 50 – Шокур Володимир, 39.

“Полісся” (Малятин) – “Interbeton” (Тудорів/Рясники) – 4:1 (3:1)

Голи:

Попередження: Бульда Ігор, 45 (“Interbeton”).

Малятинська команда спокійно взяла свої планові три очки у домашній грі проти Рясників. Долю зустрічі було вирішено ще у першому таймі, коли “Полісся” забило тричі. Власна перемога та програш садівчан скоротили відставання малятинців від другого місця всього до одного очка.

“Горинь” (Воскодави) – ФК “Курозвани” – 0:3 (0:3)

03.09.2017. 15 тур. 70 глядачів.

Суддя: Карпович Юрій (Млинів)

Голи:

У Воскодавах доля зустрічі також вирішилася у першій половині матчу. Вже на 26-й хвилині гості вигравали з перевагою у три м’ячі, після чого довести гру до перемоги було вже справою техніки.

ФК “Горбаків” – “Агат” (Симонів) – 5:3

03.09.2017. 15 тур. 10 глядачів.

Суддя: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи: Сондак Володимир (3), Семенюк Юрій, Сидорчук Олександр – Троневич Юрій, Холод Максим, Савчук Віталій.

Гольова перестрілка у Горбакові завершилася на користь господарів, які “тихою сапою” продовжують підбиратися до призової трійки. Щодо гостей, то симонівський “Агат” програв свій третій матч із трьох у фінальній пульці і продовжив рух униз.

Турнірна таблиця Чемпіонату Гощанського району після 15 туру.

Гуда Максим, 55 (1:0), Дмитрієнко Олександр, 63 (2:0), Гуда Максим, 74 (3:0), Гуда Максим, 76 (4:0)

Середній вік: 31,4 року.

Білий Євген, 15 (1:0), Шитюк Михайло, 28 (2:0), Цілюков Роман, 38 (3:0), Силипина Назар, 40 (3:1), Монастирський Віктор, 90+1 (4:1)

Лисюк Вадим, 6 (0:1), Лисюк Вадим, 19 (0:2), Ковальчук Віталій, 26 (0:3)

Шахматка Чемпіонату Гощанського району після 15 туру.