Гощанський "Зеніт слави" стартує в чемпіонаті ветеранів 13 травня + КАЛЕНДАР

Post date: Apr 21, 2017 9:00:29 AM

У Рівненській обласній федерації футболу затвердили календар першого кола чемпіонату області з футболу серед ветеранських команд сезону 2017 року. Як і в минулому році, на старт у цьому турнірі вийдуть 15 клубів, щоправда тепер вони будуть поділені не на три групи по п'ять команд, а на дві. У південній групі, де опинився "Зеніт слави" з Гощі, буде вісім клубів, у північній - сім. До півфіналів виходять по дві кращі команди в групах - ПЕРЕГЛЯНУТИ КАЛЕНДАР МАТЧІВ У ПЕРШОМУ КОЛІ.

Гощанці свою першу гру у новому сезоні проведуть на домашній арені проти срібних призерів минулого року - "Ікви" з Млинова.

Нагадаємо, в минулому році гощанська команда ветеранів стала другою у групі "Центр", в якій виступав безумовний фаворит - "Славія" (Рівне). А в 1/4 фіналу "Зеніт слави" лише по пенальті програв переможцю північної групи - Дубровиці.

Р Е Г Л А М Е Н Т про проведення чемпіонату Рівненської області з футболу 2017 року серед команд ветеранів

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ Змагання серед команд ветеранів футболу проводяться з метою популяризації активного способу життя серед людей старшого віку, підвищення спортивної майстерності футболістів-ветеранів та визначення найсильніших спортсменів для формування збірної команди області для участі у всеукраїнських змаганнях.

2. МІСЦЕ ТА СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ Чемпіонат області з футболу 2017 року серед ветеранів проводиться у травні-червні та вересні-жовтні 2017 року в два кола за принципом «кожний з кожним» на своєму полі та полі суперника, у двох групах згідно з календарем змагань, затвердженим РОФФ. По дві кращі команди з кожної групи виходять до наступного етапу змагань – етапу плей-офф, який проводиться за схемою: перша команда групи «А» грає дві гри (першу гру на виїзді, а другу – вдома) з другою командою групи «В» та перша команда групи «В» грає дві гри (першу гру на виїзді, а другу – вдома) з другою командою групи «А». Команди, що перемогли за сумою результатів двох ігор, виходять до фіналу. На фінальному етапі команди зустрічаються між собою за звання чемпіона області на нейтральному полі. Команди, що програли на етапі плей-офф, нагороджуються за 3-є місце. Матчі проводяться за «Правилами гри» у футбол, дисциплінарні санкції – згідно Дисциплінарних правил РОФФ 2017 р. Гра складається з двох таймів по 35 хв. з 15-ти хвилинною перервою. Дозволяються зворотні заміни з числа 20 футболістів, внесених на гру в рапорт арбітра. Команда-господар забезпечує футбольне поле з необхідною розміткою та інвентарем, присутність кваліфікованого лікаря (медичного працівника) з необхідними медикаментами для обслуговування змагань, забезпечує охорону громадського порядку.

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ Загальне керівництво проведенням змагань здійснюють Рівненська обласна федерація футболу спільно з управлінням у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації. Матчі проводять арбітри Комітету арбітрів РОФФ та кращі арбітри районних (міських) федерацій футболу. Рішення по всіх питаннях, непередбачених даним регламентом, приймаються Комітетом з проведення змагань РОФФ.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ. ЗАЯВКИ Змагання командні. У змаганнях беруть участь футболісти 1982 р. н. і старші, які допускаються до гри згідно заявочного листа та громадянського паспорту (футболісти, заявлені за професіональні команди, до змагань не допускаються). Склад команди – 30 футболістів і 1 тренер-представник. Гравці повинні мати єдину спортивну форму, футбольне взуття. Кожна команда подає в РОФФ заявочні листи, завірені начальником структурного підрозділу з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації, міськвиконкому, об’єднаної територіальної громади, керівником (представником) команди, з візою лікаря (його підписом і печаткою) про допуск до змагань кожного гравця, печаткою і підписом керівника медичного закладу. Команди-учасниці чемпіонату до 24 квітня п.р. мають підтвердити свою участь, звернувшись до РОФФ за тел./факс (0362) 62-34-06 або за моб. тел. (097) 305-84-21 (Гіль Олександр Анатолійович – голова Комітету ветеранів РОФФ).

5. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ 1. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються. 2. Місце команд на стадії групового етапу чемпіонату визначається за такими показниками, отриманими в усіх матчах: а) більша кількість набраних очок; б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів; в) більша кількість забитих м’ячів. 3. У випадку рівності показників, вказаних в п. 2, у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах з усіма конкурентами мають кращі показники: а) більша кількість набраних очок; б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів; в) більша кількість забитих м’ячів. 4. За рівності показників, вказаних в п. 3, у команд їх місце визначається жеребкуванням. 5. У стикових іграх плей-офф переможець визначається за результатами двох матчів (кількість очок, різниця м’ячів, кількість забитих м’ячів на чужому полі, у випадку рівних показників, у другому матчі призначається додатковий час – два тайми по 10 хвилин, якщо не виявлено переможця – призначається серія 11-метрових ударів, згідно правил ФІФА. На фінальному етапі у випадку нічийного результату в основний час призначається додатковий час – два тайми по 10 хвилин, якщо не виявлено переможця – призначається серія 11-метрових ударів, згідно правил ФІФА. На всіх етапах змагань за неявку на гру команді зараховується поразка з рахунком 0-3, за дві неявки команда знімається із змагань рішенням Комітету ветеранів РОФФ, при цьому, якщо команда зіграла менше 50-ти відсотків ігор – результати усіх її ігор анулюються.

6. НАГОРОДЖЕННЯ Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця нагороджуються кубками і дипломами, гравці та тренери цих команд – медалями.

7. ФІНАНСУВАННЯ Заявочний внесок за участь у змаганнях – 200 (двісті) грн., перераховується на рахунок Рівненської обласної федерації футболу, р/р 26001301948754 в Філії – РОУ АТ «Ощадбанк», МФО 333368. Витрати на відрядження команд на змагання – за рахунок відряджуючих організацій. На всіх етапах змагань команди-господарі несуть витрати з розрахунку за одну гру: арбітр – 200 грн. (оплата за суддівство), асистенти арбітра (2 чол.) – по 75 грн. (компенсація за харчування). Оплата за суддівство повинна бути збільшена на суму податку з доходів фізичних осіб, ЄСВ та військовий збір. Компенсація вартості проїзду арбітра згідно наданих документів - за рахунок РОФФ. Витрати на придбання кубків, дипломів, медалей – за рахунок коштів РОФФ, що надійшли з заявочних внесків команд-учасниць.

8. БЕЗПЕКА ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснюють суддівські колегії матчів. Власник спортивної споруди не менше, ніж за чотири години до початку змагань, зобов'язаний подати до суддівської колегії матчу акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.