"АГАТ" здобув першу перемогу в Чемпіонаті області + турнірка + ВІДЕО

Post date: Jun 27, 2017 2:21:59 PM

Матчем-відкриттям 9 туру став поєдинок у Вараші, де лідер змагань приймав сарненський "Маяк". На відміну від "Ізотопу", гості розпочали сезон не надто впевнено, тому зараз доводиться надолужувати згаяне. У грі проти "атомників" це сарненчанам вдалося - вони забили в кожному з таймів по м'ячу, а от команда з Вараша зазнала першої поразки у Чемпіонаті і дозволила ОДЕКу вийти на чисте перше місце.

Щодо підопічних Олега Шандрука, то вони прогнозовано здобули три очки в Березному.

Планові залікові бали взяв ще один фаворит - ФК "Малинськ". Щоправда, у Млинові перший тайм завершився унічию 1:1. Пропустивши гол у дебюті зустрічі, млинівчани ще до перерви відігралися. Проте у другому таймі домінування команди Богдана Самардака знайшло вираження відразу у п'яти м'ячах.

У протистоянні двох дебютантів першої ліги у Рафалівці рахунок відкрито так і не було - "суха" нічия, яка, з огляду на поточне турнірне становище, більш вигідніша для "Колоса".

Крім Млинова ще один крупний рахунок у турі зафіксували в Гощі - місцевий ФК "АГАТ", нарешті, здобув першу перемогу і зробив це переконливо, "відвантаживши" радивилівському "Соколу" відразу п'ять м'ячів.

Протокольні дані.

Гра №41. ФК "АГАТ" (Гоща) - "Сокіл" (Радивилів) - 5:0 (2:0)

25.06.2017. 9 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 250 глядачів.

Суддя: Самков Віктор (Рівненський рн)

Голи: Вознюк Дмитро (Кузьмич Роман), 8 (1:0) Шаула Юрій (Василюк Андрій), 35 (2:0) Вознюк Дмитро (Шаула Юрій), 65 (3:0) Шепель Віталій (Парфенюк Максим, Вознюк Дмитро), 82 (4:0)Стельмащук Тарас (Вознюк Дмитро, Парфенюк Максим), 90 (5:0)

ФК "АГАТ" (Гоща): 1.Дем'янець Олексій; 4.Блажиєвський Ігор; 21.Буркалець Олег (11.Парфенюк Максим, 69); 16.Василюк Андрій; 17.Вознюк Вадим; 10.Вознюк Дмитро; 7.Кузьмич Роман; 8.Кухарчук Олександр; 3.Сачук Вадим; 19.Шаула Юрій (9.Стельмащук Тарас, 78); 15.Шепель Віталій "Сокіл" (Радивилів): 1.Бовсунівський Олександр; Довбета Олександр; Богуславський Сергій; Новосад Тарас; Музика Олександр; Байцер Володимир

Попередження: Довбета Олександр, 36; Кузьмич Роман, 45+1; Богуславський Сергій, 56; Новосад Тарас, 62; Музика Олександр, 66; Кухарчук Олександр, 87; Сачук Вадим, 90+2 Вилучення: Байцер Володимир, 78

Гра №43. "Вілія" (Млинів) - ФК "Малинськ" - 1:6 (1:1)

25.06.2017. 9 тур. Млинів. Стадіон "Колос". 150 глядачів.

Суддя: Шевчук Андрій (Рівне)

Голи: Ситник Дмитро, 6 (0:1) Вишневський Сергій, 39 (1:1) Савицький Роман, 54 (1:2) Онищук Анатолій, 56 (1:3) Оніщук Віктор, 69 (1:4) Оніщук Віктор, 76 (1:5) Оніщук Віктор, 84 (1:6)

"Вілія" (Млинів): 12.Присяжнюк Іван; Тростянчук Володимир ФК "Малинськ": 1.Фокін Микола (77.Буско Олександр, 86); Луцюк Дмитро

Попередження: Луцюк Дмитро, 28; Тростянчук Володимир, 48

Гра №44. "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Маяк" (Сарни) - 0:2 (0:1)

24.06.2017. 9 тур. Вараш. Стадіон "Ізотоп-РАЕС". 150 глядачів.

Суддя: Ганіченко Олександр (Рівне)

Голи: Жданюк Олександр, 28 (0:1) Хлібович Ігор, 79 (0:2)

"Ізотоп-РАЕС" (Вараш): 1.Крисюк Юрій; Поляков Олександр; Мельник Віктор; Кедич Андрій "Маяк" (Сарни): 1.Симонович Олександр; Українець Артем; Кедик Ігор; Козлюк Юрій

Попередження: Поляков Олександр, 11; Мельник Віктор, 26; Українець Артем, 40; Симонович Олександр, 68; Кедик Ігор, 86; Кедич Андрій, 90+1; Козлюк Юрій, 90+1

Гра №45. ФК "Рафалівка" - "Колос" (Кричильськ) - 0:0

25.06.2017. 9 тур. Рафалівка. Стадіон "Раф-Брук". 800 глядачів.

Суддя: Каращук Сергій (Рівне)

ФК "Рафалівка": 1.Бедик Віталій; Похила Ярослав; Степанюк Назар "Колос" (Кричильськ): 23.Кардаш Андрій (1.Коротчук Олександр, 43); Кусік Сергій; Корзюк Віталій

Попередження: Кусік Сергій, 21; Похила Ярослав, 44; Степанюк Назар, 86; Корзюк Віталій, 88