Віталій Богданов зіграв проти львівських "Карпат"

Post date: Mar 1, 2016 1:34:03 PM

Гощанець Віталій Богданов у складі своєї нинішньої команди - ФК "Тернопіль" - провів два спаринги проти команд Прем'єр-ліги.

Звіт про гру від ФК "Тернопіль":

В останній день зими тернопільський стадіон за майже три тисячі вболівальників приймав товариський матч між командами ФК «Тернопіль» та «Карпати» (Львів). Тернополяни, які лише позавчора провели виснажливий виїзний поєдинок з луцькою «Волинню» (перемога – 1:0), поступилися львів’янам – 1:4.

Уже на третій хвилині матчу після подачі кутового та скидки головою Ігоря Курила, нападник, який перебуває в розташуванні муніципалів на перегляді, із близької відстані переправив м’яча у ворота «Карпат» (1:0). Понад 20 хвилин тернополяни тримали свої ворота на замку, аж поки протягом п’яти хвилин львів’янин Гегам Кадимян не оформив дубль. У першому випидку він був найспритнішим у воротарському майданчику, добивши м’яча у рамку після того, як смугастий відскочив у поле від поперечини (1:1). А в другому епізоді посковзнувся один з гравців ФК «Тернопіль», пройшла передача Мірошніченка на Кадимяна і новачок «Карпат» з лінії карного майданчика пробив точно у кут тернопільських воріт (1:2).

Після перерви і протягом другого тайму тренери муніципалів зробили дев’ять замін, давши можливість зіграти у поєдинку з таким суперником майже усім наявним футболістам. Але це відбилося на загальному результаті. На 61-й хвилині Бланко-Лещук скориставшись непорозумінням між Юрієм Соколовським та Тарасом Кривим, утік від опікунів із центра поля і без проблем переграв тернопільського кіпера Сергія Чернобая (1:3). А наприкінці зустрічі Юрій Заставецький порушив правила у карній зоні і «карпатівець» Денис Кожанов ударом з пенальті встановив остаточний рахунок у матчі – 1:4.

Зазначимо, що в другій 45-хвилинці тернополяни створили теж кілька небезпечних моментів. Так, на 47-й хвилині півзахисник, який перебуває на перегляді ледь не закинув м’яча за «комірець» кіперові «Карпат» Роману Мисаку. Лише з великим зусиллями львівський воротар двічі справлявся з підкрученими подачами від кутового прапорця у виконанні Віталія Богданова. Той ж Богданов після ювелірної передачі Курила викочувався на одного воротаря, але пробиваючи, лише трішки не влучив у ціль. І насамкінець, згаданий Курило зі штрафного ціляв у дальню «дев’ятку», однак теж був не точним….

ФК «Тернопіль» у звітному матчі виступав у такому складі: Чернобай (Кравчук, 67), Курило (Заставецький, 85), Атласюк-к, Соколовський (нападник на переглідя, 79), Клекот, півзахсиник на перегліді (Різник, 57), Богданов (Чорний, 67), Сороцький (Гаврилюк, 46), Кривий (Полянчук, 70), Дорі (Гром’як, 67), нападник на перегляді (Кондзьолка, 46).