Гощанці почали змагання у Меморіалі Молчановського

Post date: Mar 9, 2017 5:58:49 PM

У неділю, 5 березня, і Рівному стартував черговий передсезонний турнір. У ньому беруть участь відразу п’ять гощанських клубів.

1 тур. 05.03, неділя

“Рівес-Хуторянка” (Рівне) – “Славія” (Омеляна) - 0:1, “Експрес” (Здолбунів) – ФК “Гоща-Агат” - 4:2, “Чайка” (Малинівка) – ФК “Садове-2” - 2:4, “Полісся” (Малятин) – ХФК “Надія” (Рівне) - 1:1, “Горинь” (Кустин) – “Агат” (Симонів) - 0:1

«Агатівці» з Гощі невдало почали поєдинок проти здолбунівчан з «Експресу» - вже у першому таймі вони програвали 0:4. У другій половині вони дещо виправили ситуацію, забивши два голи у відповідь, проте більшого зробити так і не встигли.

Гощанське дербі між чемпіоном району і «Чайкою» з Малинівки пройшла під диктовку садівчан. Особливо це було помітно в першому таймі, який ФК “Садове-2” виграв з рахунком 2:0. На другий тайм на поле у Садового вийшла, практично, нова команда і вона почала… з пропущеного голу. За рахунку 2:1 “Чайка” спробувала дотиснути суперника, проте сама пропустила двічі. Щоправда, майже відразу після цього Малинівка знову рахунок зрівняла. ФК “Садове” “на рівному” місці заробив пенальті, після чого у грі був установлений остаточний рахунок – 4:2.

Малятинське «Полісся» не змогло обіграти ХФК «Надія» - 1:1, а симонівський «Агат» мінімально обіграв кустинську «Горинь» з рахунком 1:0. Нагадаємо, що у міському Меморіалі Шморгуна матчі між цими командами завершилися 0:0 та 0:2.

Тим часом, у Зимовому чемпіонаті Рівненського району, який проводиться на запасному полі стадіону «Хімік» у Рівному, об’єднана команда Рясників і Федорівки під спільною назвою "Інтербетон" поступилася у ключовому матчі проти ФК "Мізоч". Ця поразка відкинула "інтербетонівців" на п'яте місце і позбавила навіть теоретичних шансів поборотися за вихід до play-off.

Результати матчів у групі «Б»: 4 березня (субота). 8 тур. ФК «Любомирка» (Нова Любомирка) – «Арсенал» (Обарів) – 4:1. 5 березня (неділя). ФК «Любомирка» (Нова Любомирка) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 0:2, «Інтербетон» (Рясники, Гощанський район) – ФК «Мізоч» (Здолбунівський район) – 0:1, «Вікторія» (Кустин) – «Арсенал» (Обарів) – 3:4, ФК «Понебель» – «Олімпік» (Олександрія) – 0:1, «Факел» (Оржів) – «ДіАна» (Клевань-1) – 1:1.