Результати 1/2 фіналу Кубка та 6 туру другої ліги + ВІДЕО

Post date: Jul 16, 2015 9:15:40 AM

Районні змагання: у фіналі Кубка зіграють ФК «Синів-Гоща» та ФК «Курозвани»

Кубок району, 1/2 фіналу:

ФК «Курозвани» - ФК «Тудорів», 4:2 дод. час, ФК «Новоставці» - ФК «Синів-Гоща», 2:2, пп 5:6

Обидва півфінальні матчі Кубка району, котрі відбулися минулої неділі в Гощі, відзначилися упертою боротьбою – в обох поєдинках крім основного гравцям довелося провести на полі ще й додатковий час. А в одній зустрічі не обійшлося без «післяматчевої лотереї».

Першими на стадіоні ДЮСШ змагалися ФК «Курозвани» та ФК «Тудорів». Гра вийшла бойовою і команді з Федорівки, яка програвала 2:1, лише за кілька хвилин до фінального свистка вдалося перевести гру в овертайм. Утім, вже на протязі півгодини додаткового часу курозванці двічі забили, здобувши підсумкову перемогу 4:2.

У другому півфіналі ФК «Синів-Гоща» довго не міг провести бодай м'яч у ворота суперника. А коли це, нарешті, вдалося в другій половині гри, гравці ФК «Новоставці» знайшли в собі сили зрівняти рахунок – 1:1. В додатковий час команди обмінялися голами з одинадцятиметрових – 2:2.

Зважаючи на нічийний результат довелося пробивати післяматчеву серію пенальті, котру вдаліше виконали футболісти ФК «Синів-Гоща» - 6:5.

Отож, у фінальній грі за Кубок Гощанського району 2015 року 24 серпня у фіналі зійдуться ФК «Синів-Гоща» та ФК «Курозвани».

Друга ліга, результати шостого туру:

ФК "Садове"-2 - АМАКО-2 (Симонів) - 0:3 (техн. рез.), ФК "Рясники" - "Штурм" (Бабин) – 3:1, "Шторм" (Бочаниця-Жаврів) - "Оболонь" (Федорівка) - 1:2

В другій районній лізі розпочалося друге коло. І розпочалося з не зовсім приємних новин – симонівську команду АМАКО-2 було знято зі змагань за черговий невиїзд. У всіх наступних матчах суперникам клубу з Симонова будуть зараховані технічні перемоги.