Гощанець Богданов відзначився у Чемпіонаті України черговим шедевром + ВІДЕО

Post date: May 24, 2017 11:29:15 AM

У 32 турі Чемпіонату України серед команд Першої ліги гощанець Віталій Богданов зробив маленький шедевр, забивши м'яч із дальньої дистанції у ворота суперників із МФК "Миколаїв". Щоправда, сталося це за рахунку 0:3 не на користь ФК "Тернопіль", а після цього тернополяни пропустили ще чотири гол.Як повідомляє офіційний сайт тернопільського клубу "...єдиною білою плямою став гол-красень Віталія Богданова у другому таймі. Один з лідерів тернопільського півзахисту потужно пробив з далекої відстані в самісіньку «дев’ятку». Як відзначили футбольні фахівці, гол очевидно увійде до кращих голів туру, однак тернополянам від цього не легше. Вони з опущеними головами покидали поле миколаївського стадіону, адже пропустили аж сім(!) м’ячів у власні ворота".

Відзначимо, що крім гощанця на полі всі 90 хвилин (у стартовому складі ФК "Тернопіль" у цій грі взагалі не відбулося жодної заміни) відіграв ще один уродженець Рівненської області - Роман Дацюк із Костопільщини.

СТАТИСТКА МАТЧУ

МФК «Миколаїв – ФК «Тернопіль» – 7:1 (3:0)

21 травня. Миколаїв. Центральний міський стадіон.

Арбітр: Олексій Деревінський (Київ).

Асистенти: Геннадій Літвінов (Луганськ), Михайло Юхименко (Луцьк).

4-й арбітр: Володимир Міланич (Миколаїв).

Делегат ФФУ: Роман Зань (Львів).

МФК «Миколаїв»: Майборода, Бессалов, Берко (Морозов, 70), Алексанов (Рогозинський, 68), Кошелюк, Момот, Куценко (Батюшин, 68), Ковальов, Павлов, Буличев-к, Сартіна.

ФК «Тернопіль»: Воробей, Курило-к, Музика, Бабич, Стриєшин, Пришнівський, Богданов, Дацюк, Червонецький, Дорі, Захарків.

Голи: С. Алексанов (17), В. Берко (28, 32), В. Богданов (61), Ю. Батюшин (68), А. Бессалов (80), І. Мороз (83), В. Рогозинський (85).

Попереджений: В. Куценко (50).

Нагадаємо, що Богданов ставав автором найкращого голу літньо-осінньої частини сезону-2014/15 у Першій лізі. Відзнаку отримав 20 березня 2015 року з рук начальника відділу організації та проведення змагань ПФЛ України Євгена Мороза перед поєдинком 18-го туру між ФК «Тернопіль» та тим же МФК «Миколаїв».

Довідка. Віталій Геннадійович Богданов народився 22 лютого 1990 року в смт Гоща Рівненської області. Виступав за ФК «Гоща» (Гоща), «Гоща-АМАКО» (Гоща), ФК «Шумськ» (Шумськ), «Буревісник» (Кременець). З сезону 2012/2013 років півзахисник захищає кольори ФК «Тернопіль» спочатку у Другій, а потім і в Першій лігах .

На даний момент провів за "муніципалів" у Чемпіонатах України 122 гри (9887 хвилин) і забив 21 гол. У Кубку України відіграв 14 матчів (1197 хвилин) і провів 5 м'ячів (один з пенальті) - ПОВНА СТАТИСТИКА ГРАВЦЯ В БАЗІ ФФУ.