ФК Гоща-АМАКО вийшов до наступного етапу Кубка мера (ФОТО) (ВІДЕО)

Post date: Dec 10, 2014 7:33:54 AM

У Рівному стартували змагання на Кубок мера з футзалу. Представник Гощанщини в головній лізі міста - ФК "Гоща-АМАКО" - потрапив до 1/4 фіналу, успішно здолавши бар'єр у вигляді друголігового колективу "Рівнеобленерго" - результати всіх матчів 1/8 фіналу.

Сама гра з "енергетиками" для гощанців давалася важко - повівши у рахунку 1:0 у середині першого тайму (гол зі штрафного забив Володимир Ткачук), ФК "Гоща-АМАКО" пропустив м'яч за десять секунд перед перервою. В другому таймі суперник узагалі примудрився вийти вперед після того, як м'яч влетів у ворота Олексія Демянця рикошетом від спини оборонця, а ще за кілька хвилин з поля був вилучений Олександр Дмитрук.

Проте за дві хвилини до завершення поєдинку Олександр Любар зрівняв рахунок - 2:2, а за хвилину до фінальної сирени Олег Буркалець вдало реалізував десятиметровий за шостий фол суперника - остаточний рахунок зустрічі 3:2.

Наступну гру в Кубку ФК "Гоща-АМАКО" проведе проти "Феміди" 13 грудня. У цій зустрічі буде розігруватися путівка до півфіналу.