ФК «ГОЩА-СИНІВ» ВИХОДИТЬ У PLAY-OFF ЛІГИ РАЙОННИХ ЧЕМПІОНІВ З ПЕРШОГО МІСЦЯ

Post date: Jul 8, 2014 1:32:45 AM

Завершився груповий етап в обласній «Лізі чемпіонів» - чемпіони районів та міст Рівненської області на протязі двох місяців визначали октет найсильніших команд області, котрі у вересні в матчах play-off визначать переможця цього турніру. Представник Гощанського району - ФК «Гоща-Синів» - упевнено провів останній матчі у своїй відбірній групі та буквально декласував чемпіона сусіднього району – ФК «Грем’яче». Вагомий внесок у перемогу з рахунком 8:1 внесло «тріо» гравців, «орендованих» у ФК «Гоща-АМАКО» - Олег Буркалець, Володимир Гайдук та Богдан Новак.

Загалом, до наступного етапу Ліги чемпіонів також потрапили переможці та другі команди з інших відбірних груп – «Моноліт» (Кузнецовськ), «Горинь» (В. Цепцевичі), «Славія» (В. Омеляна), «Колос» (Кричильськ), «Мізочпродукт», «Олімп» (Підлозці) та ФК «Крупець».

Суперники по чвертьфінальним парам визначалися не за жеребом - хто з ким гратиме прописано у регламенті. Зокрема, на ФК «Синів-Гоща» чекає представник сонячної Радивилівщини - ФК «Крупець». Перші чвертьфінальні матчі відбудуться шостого вересня на полях команд, що вказані першими, ігри-відповіді 13 вересня.

Інші пари 1/4 фіналу мають наступний вигляд: «Колос» - «Моноліт», «Горинь» – «Славія», «Олімп» - «Мізочпродукт».