Чемпіонат області: гощанські команди на двох у 15 турі набрали чотири очки + ВІДЕО

Post date: Sep 19, 2017 6:51:27 PM

Команда з Садового здобула перші очки у другому колі. Незважаючи на кадрові проблеми, які, здається, вже стали звичними для садівчан та на гру всі 90 хвилин без жодної заміни, ФК «Садове» зумів переломити хід матчу, який складався для господарів невдало. Плюсом для «біло-чорних» у поточному турі також стала поява відсутніх у попередній домашній грі проти «Колоса» Олександра Дмитрука та капітана й тренера в одній особі Вадима Жака, який відбув тривалу дискваліфікацію. Загалом, матч показав приблизну рівність сил суперників. Щоправда, принциповості цій дуелі надавала присутність у стартовому складі «Сокола» трьох гравців, котрі в першому колі грали за ФК «Садове» - Володимира Гайдука, Павла Федаса та Андрія Колаковського.

Рахунок у матчі в середині першої половини відкрили гості, які скористалися помилкою господарів при перепасовці в середині поля. Нападник Радивилова вийшов тет-а-тет з Павлом Котюком та «розстріляв» кіпера господарів – 0:1.

Після пропущеного м’яча ФК «Садове» почав активніше діяти попереду, але до перерви рахунок так і не змінився. В другому таймі суперники діяли також у подібному ключі – садівчани йшли вперед, дещо перебудувавшись та відправивши з оборони в атаку віце-капітана Богдана Савчука. А от радивилівська команда зробила ставку на контрвипади. Декілька з останніх виявилися доволі гострими, але надійно у цих епізодах зіграв страж воріт ФК «Садове».

Удачу посміхнулася господарям у кінцівці зустрічі, коли довга передача Дмитра Савчука з власної половини поля вивела на побачення з кіпером та, за сумісництвом, тренером «Сокола» Василем Козібродою Бориса Ющука і той вразив ближній кут воріт «червоних» - 1:1. Цей рахунок і став остаточним, адже часу грати залишалося вже зовсім мало…

ФК "Садове" - "Сокіл" (Радивилів) - 1:1 (0:1)

17.09.2017. 15 тур. Садове. 50 глядачів.

Суддя: Ганіченко Олександр (Рівне)

Голи: Ніколайчук Віталій, 26 (0:1) Ющук Борис (Савчук Дмитро), 87 (1:1)

ФК "Садове": 1.Котюк Павло; 5.Бондарчук Андрій; 6.Савчук Богдан; 21.Попрожук Віктор; 24.Парух Дмитро; 13.Курилович Павло; 14.Жак Вадим; 3.Котович Олег; 22.Савчук Дмитро; 16.Ющук Борис; 2.Дмитрук Олександр. Середній вік: 24,8 року. "Сокіл" (Радивилів): 1.Козіброда Василь

Попередження: Курилович Павло, 29; Парух Дмитро, 63

"Случ" (Березне) - ФК "АГАТ" (Гоща) - 1:3 (0:2)

16.09.2017. 15 тур. Березне. Стадіон "Колос". 70 глядачів.

Суддя: Мамчур Наталія (Рівне)

Голи: Зубарєв Павло (Лозян Вадим), 3 (0:1) Баранчук Володимир, 5 (0:2) Зубарєв Павло (Баранчук Володимир), 51 (0:3) Майструк Юрій, 56 (1:3)

"Случ" (Березне): 1.Каменчук Дмитро; Августинович Роман; Трохимчук Олег; Неберикут Владислав ФК "АГАТ" (Гоща): 1.Дем'янець Олексій; 22.Баранчук Володимир; 21.Буркалець Олег (11.Парфенюк Максим, 58); 14.Джум Андрій; 13.Зубарєв Павло; 13.Лозян Вадим; 19.Макарчук Олександр; 2.Сержанюк Олексій; 5.Хомончак Володимир (16.Василюк Андрій, 80); 21.Цвик Сергій; 24.Ядчишин Роман (15.Бугаєць Владислав, 78). Середній вік: 26 років.

Попередження: Буркалець Олег, 12; Августинович Роман, 24; Баранчук Володимир, 57; Ядчишин Роман, 67; Трохимчук Олег, 71; Неберикут Владислав, 81.

Гощанський ФК «АГАТ» після тривалої перерви – а останню гру команда зіграла аж 27 серпня - провів черговий поєдинок у рамках Чемпіонату області. У Березному підопічним Володимира Ткачука вдалося поквитатися зі «Случем», який у першому колі відібрав важливі очки в агатівців на їхньому ж полі, зігравши унічию 1:1.

Початок звітного матчу для гостей виявився кращим не придумаєш. Вже на п’ятій хвилині завдяки точним ударам Павла Зубарєва та Володимира Баранчука гощанці вели з рахунком 2:0. На початку другого тайму Зубарєв оформив дубль та, здавалося, зняв усі питання щодо підсумку поєдинку. Але через п’ять хвилин господарі «розмочили» Олексій Дем’янця і повернули певну інтригу на березнівський стадіон «Колос». Утім, далі ні старання гравців «Случа», ні спроби футболістів ФК «АГАТ» до взяття воріт так і не привели – перемога гостей 3:1 і гощанці завдяки кращій різниці обходять березнівчан.

"Вілія" (Млинів) - ФК "Рафалівка" - 0:0

17.09.2017. 15 тур. Млинів. Стадіон "Колос". 300 глядачів.

Суддя: Фірсов Максим (Рівне)

"Вілія" (Млинів): 12.Денисюк Микола; Гордійчук Сергій; Бойко Роман ФК "Рафалівка": 97.Черевач Олександр; Левков Олександр

Попередження: Гордійчук Сергій, 12; Бойко Роман, 34; Левков Олександр, 44

ОДЕК (Оржів) - "Колос" (Кричильськ) - 1:0 (0:0)

17.09.2017. 15 тур. Оржів. Стадіон "ОДЕК-Україна". 250 глядачів.

Суддя: Кравцов Павло (Рівне)

Голи: Капустинський Юрій, 83 (1:0)

Незабиті пенальті: Дацюк Роман (ОДЕК (Оржів)), 49 (воротар)

ОДЕК (Оржів): 1.Кособуцький Юрій; Красномовець Юрій; Панас Вадим; Мучак Іван; 16.Бицюк Максим "Колос" (Кричильськ): 1.Дідух Микола; Корзюк Віталій; Сорока Андрій; Сергійчук Ігор

Попередження: Красномовець Юрій, 37; Корзюк Віталій, 39; Сорока Андрій, 43; Панас Вадим, 53; Дідух Микола, 56; Сергійчук Ігор, 86; Мучак Іван, 89

ФК "Малинськ" - "Маяк" (Сарни) - 0:0

16.09.2017. 15 тур. Малинськ. Стадіон "Ліон". 300 глядачів.

Суддя: Самков Віктор (Рівненський рн)

ФК "Малинськ": 12.Балаушко Юрій; Федосенко Юрій; Савицький Роман "Маяк" (Сарни): 1.Симонович Олександр; Шаюк Сергій; Улянчук Дмитро; Степанюк Сергій; Воротеляк Сергій; Оксенюк Андрій

Попередження: Федосенко Юрій, 27; Шаюк Сергій, 29; Улянчук Дмитро, 54; Степанюк Сергій, 57; Воротеляк Сергій, 57; Оксенюк Андрій, 69; Савицький Роман, 74 Вилучення: Оксенюк Андрій, 87 (2ЖК)

Турнірна таблиця Чемпіонату області після 15 туру.

Шахматка Чемпіонату області після 15 туру.