Турнірні таблиці I та II ліги району після 5 туру

Post date: Jun 4, 2015 8:55:45 AM

Результати футбольних змагань у районі: самотній ФК «Тудорів» на вершині таблиці та несподівана поразка ФК «Курозвани» у Малинівці

П'ятий тур змагань у першій районній лізі приніс відразу кілька несподіваних результатів. Зокрема, віце-чемпіон минулого сезону несподівано поступився в Малинівці дебютанту першого дивізіону ФК «Малятин» із мінімальним рахунком 1:2, а ФК «Горбаків» після виїзної перемоги над чемпіоном у попередньому турі, в гостях поступився далеко не найгрізнішому супернику - воскодавській «Горині».

Натомість, у центральній грі туру, яка відбулася у Симонові, місцеве АМАКО поступилося з таким же рахунком ФК «Синів-Гоща». Такою осічкою симонівського клубу сповна скористався ФК «Тудорів», який, програючи у Бабині з рахунком 0:3, в підсумку, здобув вольову перемогу 5:3 над ФК «Дорогобуж». Чергові три очки дозволили команді з Федорівки вийти на «чисте» перше місце у турнірній таблиці першої ліги.

У другій лізі у грі лідерів ФК «Рясники» - ФК «Садове-2» мінімальну перемогу з рахунком 1:0 здобули гості і тепер також одноосібно очолюють турнірку.