АГАТ останнім з гощанських команд вилетів із Кубка області + ФОТО

Post date: Apr 29, 2016 10:04:02 AM

В неділю, 24 квітня, відбулися два чвертьфінальних матчів Кубку області з футболу. В Дубровиці місцева «Горинь» поступилася кузнецовському «Ізотопу-РАЕС» - 0:3. Натомість у Кричильську, місцевий «Колос» не залишив шансів радивилівському «Соколу» - 5:1.А в середу, 27 квітня, відбулися ще два поєдинки 1/4 фіналу: ОДЕК (Оржів) – ФК «АГАТ» (Гоща) та ФК «Малинськ» - «Маяк» (Сарни).

В обох випадках сильнішими виявилися господарі – оржівців завдяки двома точним ударам головою в другому таймі перемогли з рахунком 2:0, а ФК «Малинськ» переграв чемпіона з Сарн з результатом 2:1.

Таким чином, до півфіналів потрапили три представника першої ліги – ОДЕК, ФК «Малинськ», «Ізотоп-РАЕС» - та переможець другої ліги «Колос». ФК «АГАТ», єдиний представник Гощанищини, який дійшов до чвертьфіналу, достроково припинив боротьбу за обласний кубковий трофей.