Чемпіонат району: ФК "Горбаків" та ФК "Малятин" забронювали собі по комплекту нагород

Post date: Oct 25, 2016 11:23:21 AM

Головна сенсація передостаннього туру Чемпіонату трапилася у Горбакові, де вже діючий чемпіон району з Садового перервав свою переможну серію з двадцяти матчів поспіль та мінімально поступився господарям. Щодо перебігу поєдинку, то практично всю гру ФК «Горбаків» провів від оборони, зробивши лише кілька гострих випадів. Один з них на 72 хвилині завершився голом Сергія Торгольського. Рахунок 1:0 зберігся до завершення поєдинку, хоча і ФК «Садове» до останнього намагався звести гру хоча б до нічиєї.

Перемога над садівчанами, практично, відкрила команді з Горбакова шлях до срібних нагород Чемпіонату. Маючи рівну кількість очок з ФК «Малятин», горбаківці мають ще й гру в запасі. До того ж, за очними зустрічами перевага саме на боці ФК «Горбаків».

А поразка «Агату» в Малинівці у принциповій грі проти ФК «Малятин» та втрата очок «Горині» на цьому ж полі у матчі проти «Чайки» позбавила представників Симонова та Воскодав навіть теоретичних шансів на медалі нинішнього сезону.