"Калина" після старту в другому колі втратила перше місце

Post date: Aug 22, 2017 2:00:19 PM

Перша ліга. Перенесена гра 1 туру."Маяк" (Сарни) - "Колос" (Кричильськ) - 4:1 (2:1)

Голи: Жданюк Олександр, 3 (1:0), Козяр Леонід, 33 (1:1), Жданюк Олександр - з пенальті, 44 (2:1), Хлібович Ігор, 90 (3:1), Степанчук Владислав, 90+2 (4:1)

У п'ятницю, 18 серпня, на Рівненщині після літньої перерви розпочалася друга частина футбольного сезону. У Сарнах відбулося дербі – місцевий «Маяк» приймав «Колос» із Кричильська, Сарненського району. Цей матч у календарі першого кола значився під номером 1, проте через низку обставин був зіграний лише у другій половині серпня.

Очікувано, перемогу у Сарнах на стадіоні «Мрія» здобули господарі, проте довести рахунок до крупного «Маяку» вдалося лише на останніх хвилинах – третій та четвертий м'ячі влетіли у ворота «Колоса» на 90 та 90+2 хвилині. Крім того, гості, після швидкого пропущеного голу на третій хвилині, уміли зрівняти рахунок на 33-й. Щоправда, отримавши м'яч у роздягальню з пенальті, команда з Кричильська пішла на перерву, програючи 1:2.

Всі 90 хвилин на полі у складі «Колоса» провів Віталій Шепель, котрий у 2015 - першій половині 2017 року захищав кольори ФК «Гоща-АМАКО» і ФК «АГАТ» (Гоща), а раніше також грав у Чемпіонаті Гощанського району за АМАКО з Симонова.

Нагадаємо, остання гра першого кола відбудеться 23 серпня у Гощі, коли місцевий ФК "АГАТ" прийме ФК "Малинськ".

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 22 серпня.

Шахматка Чемпіонату області.

Друга ліга. 14 тур.

"Граніт" (Томашгород) - "Полісся" (Рокитне) 0:2, МФК "Енергія" (Володимирець) - "Коливань" (Клевань) 1:2, "Сокіл" (Осова) - "Калина" (Бугрин) 1:1, "Експрес" (Здолбунів) - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) 1:0, "КамАЗ-Агро" (Острожець) - "Водник" (Рівне) 1:2, "Стир" (Демидівка) - ФК "Костопіль" 4:2

Крім матчу команд першої ліги минулого вік-енду відбувся повний тур у Першості області. Клуби другої ліги відіграли 14 ігровий день, за результатами ігор якого бугринська «Калина» втратила перше місце у турнірній таблиці. Представники Гощанського району не змогли на виїзді перемогти аутсайдера змагань – «Сокіл» із Осови. Гості вдало почали поєдинок і вже в середині першого тайму кращий бомбардир турніру Михайло Цимбалюк відкрив рахунок та довів лік своїх забитих голів до 23-ох. Проте на початку другого тайму клуб із Дубровицького району відігрався і рахунок 1:1 до фінального свистка так і не змінився.

Всі конкуренти бугринського колективу свої матчі виграли. В результаті, «Коливань» змістила «Калину» з першого місця, а «Полісся» набрало однакову з нею кількість очок.