Рівненський «Верес» провів перший матч у Гощі + ВІДЕО

Post date: Oct 27, 2016 11:26:02 AM

У середу, 26 жовтня, на стадіоні гощанської ДЮСШ трапилася непересічна подія. У селищі вперше зіграв рівненський клуб – «Верес». Щоправда, на поле вийшли не гравці основної команди, а дев’ятнадцятирічні юнаки, котрі беруть участь у змаганнях Першої ліги U-19.

Проведення такого відповідального матчу в Гощі стало своєрідним визнанням рівня розвитку футболу на Гощанщині в цілому та ролі Гощанської районної федерації і клубів з району у футбольному житті області.

Щодо самого перебігу поєдинку, то юнацька команда Народного клубу «Верес», граючи у більшості, не зуміла втримати перемогу у домашній грі чемпіонату України U-19 проти ФК «Мункач».

Рівняни вдало розпочали гру. Вже у дебюті першого тайму Віктору Михальчуку вдався потужний удар, з яким не міг впоратися голкіпер гостей - 1:0.

Одразу після перерви гості залишилися у меншості. Втім, шансом здобути третю поспіль домашню перемогу у чемпіонаті команда «Верес» U-19 не скористалася. Наприкінці матчу рівняни пропустили контратаку, втративши два очки.

Олег КУЧЕР, керівник програми розвитку дитячо-юнацького футболу Народного Клубу «Верес»:

- ФК "Мункач" - доволі серйозний суперник, який як і ми дотепер зазнав лише двох поразок. Гра складалася доволі непогано. Вели у рахунку. Але щойно суперник залишився у меншості - команду наче підмінили. Гра пішла не в те русло... Десь ми фізично, мабуть, гірше готові. А можливо - психологічно. Це вилучення злий жарт зіграло з нами.

Наступну гру чемпіонату Першої ліги «Верес» U-19 зіграє 2 листопада у Хмельницькому проти «Поділля».

Усі результати 6-го туру у групі «2» Першої ліги:

"Верес" - ФК "Мункач" - 1:1, "Тепловик" - "Поділля" - 6:1, "Спарта-Буковина" - ФК "Опір" - 1:1