Чемпіонат області: гощанські команди програли свої виїзні поєдинки + ВІДЕО

Post date: Oct 19, 2017 6:55:50 PM

Перша ліга19 тур, 14 жовтня, субота,

“Вілія” – ФК “Садове” 4:1 (юнаки 7:0), 14:00 ФК “Рафалівка” – ФК “АГАТ” 3:1 (5:1), “Ізотоп” – “Колос” 0:2 (3:2)

18 жовтня, середа

ОДЕК – “Сокіл” 4:0, “Случ” – ФК “Малинськ” 0:2

У черговому турі Чемпіонату області гощанський ФК «АГАТ» прибув у гості до амбітного новачка Першої ліги – ФК «Рафалівка» з Володимирецького району. Ця команда вже у першому своєму сезоні в елітній лізі Рівненщини прагне здобути медалі, тому гра для підопічних Володимира Ткачука обіцяла бути нелегкою.

Щоправда, не зважаючи на фактор домашнього поля і кращий підбір виконавців, ФК «Рафалівка» у першому таймі матчу проти гощанців забити так і не спромігся. Гості вдало вели оборонні дії, зробивши при цьому ставку на контратаки. Одна з них, в підсумку, і принесла успіх гощанців – Володимир Баранчук, обікравши двох захисників суперника, промчав своїм флангом і прострілив у карний майданчик. Замикати цю передачу мав Андрій Джум, проте з ним не по-джентельменськи у карній зоні повівся кіпер рафалівського клубу – пенальті. Вирок арбітра чітко реалізував Вадим Сачук і ФК «АГАТ» повів у рахунку 1:0 за десять хвилин до перерви.

За мінімальної переваги гощанців команди пішли на перерву, після якої господарі, здавалося, подвоїли тиск на ворота Олексія Дем’янця. Суперники гощанців майже відразу почали вводити у гру нових гравців, а на відміну від суперника у Володимира Ткачука на лаві запасних залишався лише один гравець, та й той травмований…

Щоправда, навіть за таких умов гості могли забити вдруге. Вадим Лозян поборовся за м’яч поруч з лінією штрафної зони і опинився на вигідній для удару позиції. Проте хавбек гощанців вирішив не бити, а віддати пас на Олега Буркальця. Капітан ФК «АГАТ», замість пробити в дотик з лівої, вирішив прибрати під праву ногу, але забарився і захисники ФК «Рафалівка» ліквідували загрозу.

Втома та брак «свіжої крові» у команді гостей далися взнаки на 66-й хвилині, коли захисники ФК «АГАТ» «звалили» нападника господарів на лінії штрафного майданчика. Щоправда, головний арбітр зустрічі вирішив, що порушення правил було вже у карній зоні і вдруге в цій зустрічі вказав на «крапку», цього разу покаравши «агатівців» - 1:1.

Пропущений гол вплинув на гостей деморалізуюче і вже за п’ять хвилин вони пропустили вдруге, а на 81-й хвилині рафалівські гравці провели третій м’яч, який і став останнім у цій зустрічі – 1:3.

Свою наступну гру ФК «АГАТ» проведе у неділю, 22 жовтня, у Радивилові проти місцевого «Сокола».

Щодо інших результатів туру, то ще один гощанський клуб – ФК «Садове» - грав у Млинові, де поступився місцевій «Вілії». Маючи перевагу в дебюті поєдинку, садівчани самі пропустили гол вже на 12-й хвилині. Другий м’яч у ворота гостей влетів на початку другого тайму, а на 73-хвилині садівчани опинилися в меншості через вилучення Дмитра Паруха. Цим сповна скористався суперник, який довів рахунок до 4:0, а гол Бориса Ющука на останніх хвилинах став лише голом престижу…

Тим часом, у середу, 18 жовтня, визначився чемпіон області, яким достроково, за три тури, став оржівський ОДЕК. Команда, за котру виступає гощанець Віталій Богданов, на власному полі розгромила радивилівський «Сокіл» і за три тури до завершення змагань стала недосяжною для будь-якого суперника.

"Вілія" (Млинів) - ФК "Садове" - 4:1 (1:0)

14.10.2017. 19 тур. Млинів. Стадіон "Колос". 100 глядачів.

Головний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)