Богданов допоміг ФК "Тернопіль" пройти в Кубку команду Прем'єр-ліги + ВІДЕО

Post date: Aug 25, 2015 2:26:26 PM

Гощанець Віталій Богданов, який захищає кольори першолігового ФК «Тернопіль», допоміг своїй нинішній команді пробитися до 1/8 фіналу Кубка України. У матчі проти запорізького «Металурга», який, нагадаємо, виступає в українській Прем'єр лізі, вихованець гощанського тренера Миколи Мельничука «приклав ногу» до всіх трьох голів у ворота більш іменитого суперника.

У перших двох випадках Богданов асистував. Спочатку в дебюті поєдинку воротар гостей відбив небезпечний штрафний удар, який завдав Віталій на Олександра Кіціка. Простріл останнього вздовж воріт замкнув Сергій Полянчук - 1:0. «Металурги» зуміли зрівняти рахунок ще у першому таймі, проте по перерві подачу від Богданова з кутового на дальній штанзі вже очікує Ігор Курило. Оборонець тернополян виграв дуель у опікуна і несильно пробив «по дузі» в дальню «дев’ятку» – 2:1!

Нарешті, Богданов відзначився й сам. Аут від Дубчака. У воротарському майданчику м'яч приймає Кондзьолка і скидає на Віталія. Той пробив крізь частокіл ніг захисників та встановив остаточний рахунок гри - 3:1 - детальний звіт про матч + протокольні дані.