Гощанські ветерани вдесятьох поступилися фавориту + ВІДЕО

Post date: Sep 29, 2017 12:42:57 PM

12 тур, 23 вересня, субота “Зеніт слави” – “Славія” 0:5 (голи - Паршиков Андрій, 32, 35+1, Максимюк Роман, 59 з пен., Гуменюк Юрій, 60, Гриценко Юрій, 68), ФК “Дубно” – ФК “Клевань-Тинне” 3:4, ФК “Зоря” – “Автоленд” 1:0, “Полісся” – “Ізотоп” 0:0, “Горизонт” – “Ветеран” 4:0,

27 вересня, середа

ФК “Володимирець” – “Колос” 2:2

Гощанські ветерани провели передостанній матч у нинішньому сезоні. На власному полі вони приймали безумовного фаворита змагань – «Славію» з Великої Омеляни, яка поки що всі свої матчі виграє. Не став винятком і звітний поєдинок, в якому «Зеніт слави», граючи вдесятьох, втримував нічийний рахунок 0:0 тільки перші тридцять хвилин. Після цього ще в першому таймі «Славія» двічі вражала ворота Андрія Шандрука, ще тричі м'яч у ворота гощанців влітав у другому таймі.

У складі "Славії" перший тайм відіграв Вадим Жак, але відзначитися йому в цій грі так і не вдалося.

Тим часом, рішення КДК РОФФ щодо догравання матчу "Автоленд" - "Славія" не задовільнило команду з Великої Омеляни. На вівторок, 12 жовтня, заплановане засідання Апеляційного комітету обласної федерації з цього питання.