Кубок Гощанського району поїхав до Воскодав

Post date: Aug 24, 2016 9:33:29 AM

У неділю, 21 серпня, відбувся вирішальний поєдинок за Кубок Гощанського району сезону 2016. У фіналі зійшлися команди з Курозван та Воскодав. Для курозванців цей фінал став другим поспіль – у минулому році вони поступилися для ФК «Гоща-Синів», пропустивши м’яч за десять хвилин до фінального свистка. А от для «Горині» гра у фіналі стала чи не першою можливістю здобути серйозний трофей за багато останніх років.

Сам фінал виявився напруженим і тривав більше 90 хвилин – після основного часу, який завершився «сухими» 0:0 команди відіграли ще два овертайми по 15 хвилин, за які знову ж м’яч жодного разу не побував у сітці воріт.

Отож, долю почесного трофею «Горинь» і ФК «Курозвани» вирішували у серії післяматчевих пенальті. Точнішими у ній виявилися гравці з Воскодав, які святкували підсумкову перемогу з рахунком 4:2 та завоювали Кубок Гощанського району сезону 2016 року.