Чемпіонат області: ФК "АГАТ" серйозно покращив турнірне становище + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Sep 28, 2017 10:11:57 AM

У неділю, 24 вересня, гощанський ФК «АГАТ» приймав на домашній арені одного з безпосередніх конкурентів – млинівську «Вілію». Зважаючи на фактор власного поля та сусідство у турнірній таблиці будь-який інший результат, крім перемоги у звітному поєдинку перед підопічними Володимира Ткачука не міг стояти і не стояв. Щоправда, початок зустрічі виявився за гостями. Вже на четвертій хвилині капітан «Вілії» Сергій Вишневський реалізував гостру контратаку своєї команди, пробивши в протихід кіперу гощанців Олексію Дем’янцю – 0:1. Після пропущеного м’яча агатівці додали обертів і ефект від активізації попереду глядачі побачили майже відразу. На 8-ій хвилині млинівчани, здавалося, відвели загрозу від власних воріт після розіграшу кутового удару, проте повторний навіс Олексія Сержанюка знайшов у карному майданчику Володимира Хомончака і той сильним ударом «пробив» голкіпера суперника – 1:1. Ще через чотири хвилини спрацювала триходівка Зубарєв – Лозян – Баранчук і останній ефектно замкнув прострільну передачу з флангу, вивівши ФК «АГАТ» вперед у рахунку – 2:1. На забарився і третій гол, який гощанці провели на 20-й хвилині після подачі кутового. Один захисника ФК «АГАТ» - Олександр Макарчук – скинув головою м’яч на лінію воротарського майданчика, а інший оборонець – Роман Ядчишин – також головою переправив шкіряну кулю до сітки воріт суперника. Отож, за перші двадцять хвилин уболівальники побачили відразу чотири голи і цілком очікували, що ФК «АГАТ» на цьому не зупиниться. Проте далі гра дещо заспокоїлася і господарі вже не так активно йшли вперед, надаючи перевагу простому контролю м’яча та намагаючись розігрувати його «до вірного». За рахунку 3:1 перший тайм так і завершився.

Початок другої половини зустрічі став продовженням закінчення першої. Господарі контролювали ситуацію, вели гру і намагалися збільшити відрив у рахунку, але при цьому не вдаючись до авантюрних дій попереду.

Ситуація корінним чином змінилася на 58-й хвилині, коли «Вілія» забила свій другий м’яч. Удар Романа Бойка з-за меж карного майданчика застав зненацька Дем’янця, який, до того ж, був закритий від гравця атаки «Вілії» своїми і чужими футболістами – 2:3.

Цей гол став додатковим стимулом для гостей, які нестримно понеслися вперед. А от господарі, розуміючи ціну ще одної помилки позаду, почали діяти дещо нервово та з оглядкою на оборону. В підсумку, ФК «АГАТ» у півгодини, що залишилася до завершення матчу, все ж зумів стримати натиск суперника і не дати зрівняти рахунок. Щоправда, забити четвертий м’яч агатівцям також не вдалося, але перемога залишилася за гощанським клубом і дозволила йому піднятися відразу на шосту позицію у турнірній таблиці.

А вже в середу, 27 вересня, ФК «АГАТ» у Гощі провів важкий матч проти одноосібного лідера Чемпіонату області – оржівського ОДЕКа. У складі гостей у першому таймі активно діяв гощанець Віталій Богданов, проте відкрити рахунок йому і партнерам до перерви не вдалося. Господарі ж грали «другими номером», зробивши ставку на контратаки.

Основну частину другого тайму на табло також трималися нулі. Але на 83-й хвилині постійний тиск суперника, який випускав на поле все нових і нових гравців, привів до того, що оборона ФК «АГАТ», гравці якого діяли взагалі без замін, дала тріщину. Після подачі кутового у тисняві в штрафному майданчику екс-гравець гощанського клубу Тарас Гриб першим зорієнтувався у ситуації і забив єдиний м’яч у зустрічі – 0:1. З таким рахунком гра і завершилася…

16 тур, 23 вересня, субота

“Колос” – “Случ” 1:2 (юнаки - 1:3)

24 вересня, неділя

“Сокіл” – “Ізотоп-РАЕС” 3:3 (0:2), ФК “АГАТ” – “Вілія” 3:2 (2:4), “Маяк” – ОДЕК 1:3 (1:0)