Чемпіонат області: обидві гощанські команди поступилися з однаковим рахунком + ВІДЕО

Post date: Nov 2, 2017 11:38:08 AM

Перша ліга, 21 тур, 28 жовтня, субота“Случ” – “Сокіл” 0:3 (юнаки - +:-)

29 жовтня, неділя

“Маяк” – ФК “Рафалівка” 1:0 (0:6)

1 листопада, середа,

“Вілія” – ОДЕК 2:9 (7:3)

Протокольні дані матчу Чемпіонату області.

ФК "АГАТ" (Гоща) - "Колос" (Кричильськ) - 0:2 (юнаки - 4:2)

29.10.2017. 21 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 100 глядачів.

Суддя: Приймачук Андрій (Рівне)

Голи: Козяр Леонід - з пенальті, 58 (0:1), Харчук Микола, 90 (0:2)

ФК "АГАТ" (Гоща): 1.Дем'янець Олексій; 7.Баранчук Володимир; 10.Вознюк Дмитро; 19.Зубарєв Павло; 13.Лозян Вадим; 2.Макарчук Олександр; 17.Сачук Вадим (21.Буркалець Олег, 14) (8.Джум Андрій, 60); 20.Сержанюк Олексій; 9.Хомончак Володимир; 5.Цвик Сергій; 3.Ядчишин Роман.

Середній вік: 27,2 року

Попередження: Сачук Вадим, 7; Зубарєв Павло, 32; Лозян Вадим, 69 - Васильченко Костянтин, 67; Сорока Андрій, 88; Дідух Микола, 90+2

Останній свій домашній поєдинок гощанський ФК «АГАТ» проводив проти одного з безпосередніх конкурентів – кричильського «Колоса». Ця гра відбувалася за несприятливих погодних умов і на важкому полі, що, відповідно, негативно вплинула на якість гри обох команд.

Вже на 14 хвилині через травму змушений був залишити поле ключовий захисник господарів Вадим Сачук, котрий невдало виконав підкат, перериваючи атаку суперників. У цілому ж віддати перевагу котрійсь із команд за підсумками першої половини зустрічі було важко і опоненти пішли на перерву за нічийного результату 0:0.

Другий тайм вдаліше почали футболісти ФК «АГАТ», які провели кілька гострих атак. Проте перетворити ігрову перевагу в голи гощанцям не вдалося, а от представники Сарненського району, навпаки, зуміли вийти уперед, хоча й не без допомоги «людей у чорному». В одній з контратак гравець «Колоса» зробив простріл у карний майданчик ФК «АГАТ» і влучив у руку Олександру Макарчуку. З деякою затримкою головний арбітр матчу, не без допомоги лайнсмена, вгледів порушення з боку оборонця господарів та призначив пенальті. Вирок рефері бездоганно виконав кращий бомбардир Чемпіонату області Леонід Козяр – 0:1.

До речі, цей гол для гравця «Колоса» став вісімнадцятим у цьому сезоні та сьомим з одинадцятиметрової позначки. Взагалі, у нинішньому Чемпіонаті області спостерігається дивна лояльність арбітрів саме до двох команд із Сарненщини щодо призначення - не призначення пенальті. Адже найбільше пробивали «штрафний без стінки» саме «Маяк» - 14 (12 забито) та «Колос» - 9 (всі забиті). І тільки третім у цьому своєрідному рейтингу йде нинішній чемпіон – оржівський ОДЕК із 7-ма пенальті, з яких лише два (!) реалізовані. Для інших команд Чемпіонату області на вісьмох судді за весь цей час призначили 16 одинадцятиметрових – майже так само, як на користь одного «Маяка»…

До честі гравців ФК «АГАТ», навіть, після пропущеного м’яча вони не зупинилися та продовжували йти вперед, намагаючись хоча б зрівняти рахунок. У декількох епізодах агатівці виявлялися дуже близькими до взяття воріт суперника і просто зобов’язані були забивати, але їм відверто не щастило і м’яч уперто не йшов до сітки. Розв’язка у грі трапилася на 90-й хвилині, коли «Колос» знову вибігу у контратаку і подвоїв свою перевагу у рахунку – 0:2.

Ще один представник Гощанщини у першій обласній лізі свою гру проводив у Вараші. ФК «Садове» до 74-ї хвилини матчу тримав власні ворота на замку у матчі проти «Ізотоп-РАЕС», але все ж уперше пропустив за чверть години до фінального свистка. Ще через вісім хвилини господарі свою перевагу подвоїли і поєдинок завершився за рахунку 0:2 на користь команди із Вараша.

"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - ФК "Садове" - 2:0 (юнаки - 10:0)

28.10.2017. 21 тур. Вараш. Стадіон "Ізотоп-РАЕС". 50 глядачів.

Суддя: Фірсов Максим (Рівне)

Голи:

Дяденчук Ілля, 74 (1:0)

Шкіндер Сергій, 82 (2:0)

ФК "Садове": 72.Котюк Павло; 27.Жилінський Максим; 21.Котович Олег; 2.Дмитрук Олександр; 13.Курилович Павло; 7.Алексюк Олександр (16.Кирильчук Станіслав, 87); 6.Савчук Богдан; 22.Савчук Дмитро; 5.Бондарчук Андрій; 14.Жак Вадим (к); 9.Ющук Борис

Середній вік: 24,9 року.

Попередження: Жилінський Максим, 72; Савчук Богдан, 79; Жак Вадим, 82; Алексюк Олександр, 87 - Засєкін Микола, 90+2.

Свої заключні матчі у сезоні 2017 року ФК «АГАТ» і ФК «Садове» проведуть у гостях. У неділю, 5 листопада, гощанці у Сарнах зіграють проти бронзового призера Чемпіонату області «Маяка», а садівчани у Оржеві – проти чемпіонів Рівненщини з ОДЕКа.

Щоправда, ФК «Садове» має шанс на ще дві гри у нинішньому році. Адже в останньому турі у випадку перемоги млинівської «Вілії» над «Случем» чи, навіть, нічиєї та програшу клубу з Садового в Оржеві на садівчан чекають два перехідні матчі проти другої команди Першості області.

Турнірна таблиця Чемпіонату області після 21 туру.

Шахматка Чемпіонату області після 21 туру.