ФК «Гоща-Синів» став володарем Кубка Гощанського району

Post date: Aug 26, 2015 6:00:17 PM

У неділю, 23 серпня, у Гощі відбувся фінальний матч за Кубок Гощанського району з футболу. У вирішальному поєдинку за почесний трофей зійшлися чемпіон минулого сезону – ФК «Синів-Гоща» - та віце-чемпіон – ФК «Курозвани».

Команди виявилися гідними одна одної – довгий час футболістам не вдавалося відкрити рахунок. А єдиний м’яч у зустрічі було забито під завісу поєдинку. Після розіграшу кутового біля воріт курозванців півзахисник ФК «Синів-Гоща» Віктор Мазурок ударом в дальню «дев’ятку», який виявилося дещо пізніше, встановив остаточний рахунок зустрічі – 1:0.

В останні хвилини курозванці відчайдушно намагалися перевести матч в овертайм, але в кількох епізодах фортуна була не на їх стороні. В підсумку, мінімальна перемога і Кубок району опинився у ФК «Синів-Гоща».