Обласні змагання: у гощанському дербі ФК «Садове» отримав сатисфакцію + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Oct 13, 2016 10:07:58 AM

Чемпіонат області (перша ліга). 16 тур.

"Маяк" (Сарни) - ФК "Млинів" - 1:1, ФК "Садове" - "АГАТ" (Гоща) - 3:1, ФК "Малинськ" - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - 3:0 (тех. рез.), "Случ" (Березне) - "Сокіл" (Радивилів) - 1:1, ФК "Малинськ" - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 3:0

Головним футбольним матчем минулого вік-енду на теренах Гощанщини став поєдинок у Садовому, де зійшлися два представники району у першій обласній лізі. Для ФК «Садове» ця гра набула особливого значення ще й через болісну поразку в першому колі, коли ФК «АГАТ» в Гощі просто розтрощив суперника з рахунком 4:0.

Початок матчу в Садовому також залишився за гощанцями. Одна з їх перших атак завершилася точним ударом у дальню дев’ятку Віталія Шепеля вже на 7 хвилині. Проте садівчани ще до перерви змогли перевагу гостей ліквідувати, скориставшись стандартом, який головою завершив на 34 хвилині Тарас Топоровський – 1:1 після першого тайму.

По перерві коротка лава запасних команди Володимира Новака та Ореста Баля дала взнаки – нагадаємо, відразу два гравці «основи» ФК «АГАТ» пропускали матч через дискваліфікацію (Іван Семенюк та Олег Василечко), а ще два були відсутні через травму (Володимир Хомончак) та навчання за кордоном (Олександр Овсійчук). Тим часом ФК «Садове» почав нарощувати тиск на оборонні порядки гощанців. Граючий тренер господарів Вадим Жак, який теж не міг взяти участь у грі через травму, один за одним кинув у бій відразу трьох свіжих гравців атакуючого плану і це дало свій результат.

На 76 хвилині після удару з правого флангу Назарія Стебельського м’яч ніби знехотя закотився під дальню стійку воріт Андрія Ткачука. А ще через десять хвилин Олександр Маліновський віддав прихований пас п’ятою на того ж Стебельського і нападник ФК «Садове», вийшовши віч-на-віч з кіпером суперника, не залишив тому жодних шансів – 3:1.

Отож, за два тури до завершення Чемпіонату області ФК «АГАТ» залишився на четвертому місці, але садівчани скоротили відставання від гощанців до трьох залікових балів. Ще одним претендентом на четвертий щабель у підсумковій турнірці залишається «Сокіл» із Радивилова, в якого 23 очки – на два менше від Гощі, і на одне більше від Садового. Щоправда, зважаючи на заключний графік радивилівців, а останні матчі вони проведуть проти ОДЕКа та «Маяка», то головна боротьба за четверту сходинку розгорнеться між ФК «АГАТ» та ФК «Садове» і буде вона вже заочною.

*

З команди "Волинь-Цемент" (Здолбунів) знято 3 очки за неявку команди юнаків на три матчі.

Першість області (друга ліга), 14 ("Північ") і 18 ("Південь") тури.

"Імпульс" (Дубно) - ФК "Вельбівне" – 2:0, "Агат" (Симонів) - "Калина" (Бугрин) - 0:4, "Коливань" (Клевань) - ФК "Острог-Академія" - 1:2, "Стир" (Демидівка) - ФК "Зоря" – 3:0, "Сокіл" (Садове) - "Верес-Водник" (Рівне) - 4:1, "Граніт" (Томашгород) - "Колос" (Кричильськ) - 0:3, ФК "Рафалівка" - ФК "Костопіль" - 7:0, "Горинь" (Дубровиця) - "Полісся" (Рокитне) - 5:1

Єдиним з трьох представником Гощанського району, які стартували у групі «Південь» Першості області і котрий мав шанси потрапити до фінального етапу перед останнім туром залишався «Сокіл» із Садового. Проте, навіть обігравши вдома лідера змагань – рівненський «Верес-Водник» - садівчани не дочекалися добрих звісток із Дубна. Там місцевий «Імпульс» очікувано виявився сильнішим за ФК «Вельбівне», перегравши представників Острожчини з результатом 2:0 та очоливши фінальний квартет Першості з чотирма очками. Крім «вересівців-студентів» до фіналу потрапили також два представники «північної» групи – ФК «Рафалівка» та «Колос» із Кричильська.