Курозванці вшанували пам'ять бійців-односельчан товариською грою

Post date: Oct 18, 2017 9:55:01 AM

У минулу неділю, 15 жовтня, за ініціативою місцевого футбольного клубу на стадіоні села Курозвани відбувся футбольний матч, присвячений пам’яті загиблих воїнів-курозванців Тарасюка Олега Андрійовича та Козачонка Дмитра Валерійовича, які приймали безпосередню участь у бойових діях на сході України, де і загинули.

Довідка:

Тарасюк Олег Андрійович, народився 21 вересня 1968 року в с. Курозвани Гощанського району. Під час бойових дій на Сході України керував Рівненською розвідгрупою Добровольчого корпусу «Правий сектор». Загинув 10 серпня 2014 року у бою за звільнення міста Іловайськ.

Козачонок Дмитро Валерійович, народився 31 жовтня 1994 року в с. Застенки Дубровинського району Вітебської області Республіки Білорусь. Згодом сім’я переїхала в село Курозвани, де він ходив до місцевої школи, яку закінчив у 2010 році. Пішов служити по контракту до Збройних сил України в серпні 2013 року. Після 3-місячної підготовки потрапив в зону проведення АТО. Був старшим механіком, водієм танка. Дмитро загинув близько опівдня 7 травня 2015 року внаслідок мінометного обстрілу поблизу Артемівська.

Відзначимо, що у 2007 році саме під керівництвом Тарасюка О.А. у с. Курозвани було створено футбольну команду «ГІТАС», яка у 2008 році вперше в історії курозванівського футболу стала чемпіоном Гощанського району з футболу та виграла кубок Гощанського району.

Завдяки Тарасюку О.А. футбол у Курозванах було відроджено та повернуто любов уболівальників до указаного виду спорту, а гра команди, яка на даний час має назву ФК «Курозвани», своїми виступами у чемпіонаті Гощанського району та за його межами продовжує радувати односельчан та любителів футболу. На превеликий жаль Олега Андрійовича з нами нема...... У серпні 2014 року він загинув захищаючи рідну землю в бою під Іловайськом.

Щодо самого недільного матчу, то суперником ФК «Курозвани» стала ФК «Дружба» (с. Весняне Корецького району). Перед початком гри футболісти обох команд вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку, встановленого на їх честь. А далі гра, цікава і непоступлива з обох сторін….

Отож, незважаючи на осінню прохолодну погоду багато курозванців прийшло підтримати свою команду, яка пропустила гол у власні ворота уже на перших хвилинах матчу та упродовж першої сорока п’яти хвилин не змогла вразити чужі. Можливо, інтрига протрималася б і до кінця гри, але зроблені у перерві заміни ФК «Курозвани» принесли бажаний результат. З початком другого тайму представники Кореччини уперто продовжували боротися на кожному клаптику поля та тримали свої ворота на замку. Однак, в середині другого тайму, виконуючи штрафний, півзахисник ФК «Курозвани» Кравчук Роман потужним ударом увігнав м’яч в сітку воріт «Дружби» зрівнявши рахунок 1:1. Після цього ініціативу перехопили курозванці та все частіше почали створювати гольові моменти. В одній з атак, наприкінці матчу, знову ж таки Кравчук Роман сильною подачею в карному майданчику гостей знайшов ніким не прикрито Гладковського Миколу, який головою розстріляв ворота «Дружби». Підсумок поєдинку - 2:1 на користь господарів.

У теплій та дружній атмосфері команди вшанували пам'ять загиблих…. Земля їм пухом…. Герої не вмирають!!!!