Чемпіонат області: ФК «АГАТ» та ФК «Садове» поступилися у матчах 9 туру + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Jul 1, 2016 6:30:41 AM

Перша ліга. Результати матчів 9 туру. "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - ФК "Млинів" - 1:1, "Сокіл" (Радивилів) - "Маяк" (Сарни) – 1:1, ФК "Малинськ" - ФК "Садове" - 4:1, "АГАТ" (Гоща) - "Случ" (Березне) - 0:1

Гощанські представники не використали останній шанс покращити своє турнірне становище перед тим, які піти на перерву між колами у Першій лізі. І якщо поразка ФК «Садове» у Малинську прогнозувалася, то програш ФК «АГАТ» на власному полі став відвертою несподіванкою.

У суботній грі проти одного з аутсайдерів гощанці повинні були обігрувати суперника і закріплюватися на четвертому місці, проте вже початок матчу проти «Случа» поламав всі плани на гру тренерського штабу ФК «АГАТ». Березнівчани з перших хвилин притиснули до воріт господарів і не відпускали доти, доки удар з-за меж карного майданчика не примусив капітулювати голкіпера гощанського клубу.

Лише після того, як «Случ» рахунок відкрив, ФК «АГАТ» згадав, хто господар у цій зустрічі і хто перебуває у турнірній таблиці вище. Проте кілька перспективних атак гощанців результату не принесли, та й до відверто гострих моментів поруч з воротами екс-голкіпера ФК «Гоща-АМАКО» Павла Мельничука справа доходила вкрай рідко. Прикметно, що єдиний точний і сильний удар у площину воріт «Случа» у першому таймі відбувся лише після штрафного у виконанні Володимира Гайдука.

У другому таймі особливих змін у характері гри не відбулося. Гощанці пробували атакувати, але виходило це в них не настільки гостро, як хотілося місцевим уболівальникам. Гості відповідали ж гострими контратаками, але більшість часу проводили в обороні, резонно вважаючи, що краще синиця в руці, ніж ще один журавель у чужих воротах… В підсумку, з рахунком 0:1 гра так і закінчилися і ФК «АГАТ» пішов на перерву між колами лише п’ятим, оскільки конкуренти з Радивилова змогли взяти очко в грі проти чемпіонів із Сарн і випередити гощанців за додатковими показниками – різницею м’ячів.

А у Малинську ФК «Садове», як і гощанці тижнем раніше, програв з крупним рахунком. Щоправда, на відміну від земляків, садівчани за рахунку 0:4 спромоглися на гол престижу. Відтак, з дванадцятьма очками команда із Садового залишилася шостою.

Турнірну ж таблицю очолив саме ФК «Малинськ», щоправда у оржівського ОДЕКа ще є дві гри в запасі і за умови перемог у цих зустрічах він обійде представника Березнівщини. Один з пропущених матчів Оржів грав у середу, 29 червня, проти «Волинь-Цемента». Проте у Здолбунові, у той момент, коли рахунок став 2:0 на користь ОДЕКа, головний тренер місцевої команди Олександр Довгалець з кулаками накинувся на асистента арбітра і поєдинок було достроково завершено.