Чемпіонат району: господарі не віддали гостям жодного очка + ФОТО

Post date: Aug 23, 2017 10:39:48 AM

У першому турі фінальної частини Чемпіонату Гощанського району господарі виграли всі свої чотири поєдинки. Якщо ж оцінювати виступи представників груп, то тут безперечна перевага виявилася на боці команд із групи Б – три з чотирьох здобули перемоги, а реноме групи А підтримав лише чинний чемпіон району.

ФК "Садове-2" - "Горинь" (Воскодави) - 3:0 (1:0) - ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ПОЄДИНКУ

20.08.2017. 13 тур. 50 глядачів.

Суддя: Ганіченко Олександр (Рівне)

Голи:

Кирил Конюх (Калюжний Дмитро), 44 (1:0), Шило Вадим (Кресанов Сергій, Поляк Петро), 68 (2:0), Глущук Дмитро (Поляк Петро), 90 (3:0)

Не зважаючи на крупний підсумковий рахунок зустрічі, перемога для ФК «Садове-2» над воскодавською «Горинню» далася нелегко. В першій частині першого тайму гості діяли набагато активніше і взяли в справжню облогу ворота Олександра Матюка. Щоправда, до реальних гольових моментів справа майже не доходила, натомість садівчани кілька разів відповідали гострими контратаками, які повинні були реалізовувати Дмитро Парух та Ярослав Тиндюк.

Ближче до перерви наступальний азарт у гостей почав вичерпуватися. А от господарі, навпаки, зуміли витиснути максимум в одній із останніх своїх атак у першій половині поєдинку. Навіс Дмитра Калюжного у карний майданчик суперника намагався перервати захисник, але м'яч від нього ковзнув до Кирила Конюха, який точно пробив у дальній кут – 1:0. Гол дебютанта залишився у першому таймі єдиним.

У другій частині зустрічі воскодавці, зрозуміло, з перших хвилин кинулися відігруватися. Гравці ФК «Садове-2» знову були змушені сконцентруватися на обороні, дещо спрощувала їм це завдання відсутність у складі «Горині» Олександра Басича, який після перерви через травму на поле вже не вийшов.

Більше-менш з полегшенням господарі зітхнули лише після другого голу. «Горинь» захопилася атакою і садівчани як за нотами розіграли класичний контрвипад, в кінцівці якого Сергій Кресанов вивів Вадима Шила віч-на-віч із голкіпером суперника – 2:0.

А на завершення місцевих уболівальників порадував Дмитро Глущук. Крайній хавбек господарів, здавалося, вже «запоров» свій момент, але наважився на удар із-за меж штрафного майданчика і… вразив верхній дальній кут «Горині» - 3:0.

ФК "Горбаків" - "Interbeton" (Тудорів/Рясники) - 4:2 (2:1)

20.08.2017. 13 тур. 20 глядачів.

Суддя: Пархомчук Юрій (Рівне)

Голи:

Лук'янець Ігор, 16 (1:0), Головацький Андрій, 25 (1:1), Лук'янець Ігор, 38 (2:1), Шелест Леонід, 59 (3:1), Сондак Володимир, 76 (4:1), Войтович Роман, 79 (4:2)

Попередження: Чемерис Павло, 55 - Силипина Назар, 77

Вилучення: Горн Володимир, 77 (ФК "Горбаків")

"Полісся" (Малятин) - "Агат" (Симонів) - 8:2 (3:1)

Суддя: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи:

Глаз Володимир, 6 (1:0), Яроцький Ігор, 20 (2:0), Гупалюк Михайло, 35 (2:1), Яроцький Ігор, 40 (3:1), Шитюк Михайло, 49 (4:1), Шитюк Михайло, 60 (5:1), Шитюк Михайло, 70 (6:1), Миколайчук Олег, 79 (6:2), Марченко Максим, 87 (7:2), Ревуцький Євген, 88 (8:2)

"Агат" (Гоща) - ФК "Курозвани" - 3:0 (1:0)

Суддя: Гапончук Іван (Гоща)

Голи:

Тарасюк Іван - з пенальті, 17 (1:0), Гуда Максим, 51 (2:0), Тарасюк Іван, 72 (3:0)

Попередження: Кашуба Василь, 16; Гладковський Микола, 48; Єроменко Микола, 57; Ляшук Володимир, 60 (всі - ФК "Курозвани")

Перемога «Полісся» та поразки двох найближчих конкурентів дозволили малятинцям закріпитися на третій сходинці, чергові свої три очки взяли і гощанці, які втримали відстань в одну перемогу від лідера – ФК «Садове-2».

В найближчу неділю, 27 серпня, команди відіграють 2 тур фінальної частини. Центральною у ньому стане гра в Садовому, де відбудеться повторення фіналу Кубка району – ФК «Садове-2» прийматиме «Полісся». Щодо інших пар, то «Інтербетон» прийматиме «Горинь», ФК «Курозвани» - горбаківський клуб, а в Симонові відбудеться «агатівське» дербі.

Турнірна таблиця та шахматка фінальної частини Чемпіонату Гощанського району після 13 туру.