Першість області: "Калина" вдома розгромила "Енергію" + турнірка + шахматка

Post date: Oct 12, 2017 11:40:20 AM

Першість області, 22 тур, 7 жовтня, субота, “Волинь-Цемент” (Здолбунів) – “Коливань” (Клевань) 2:3, “Водник” (Рівне) – ФК “Острог-Академія-Острозький район” 2:4, “КамАЗ-Агро” (Острожець) – “Граніт” (Томашгород) 0:2

8 жовтня, неділя

“Калина” (Бугрин) – МФК “Енергія” (Володимирець) 5:1, “Сокіл” (Осова) – “Стир” (Демидівка) 3:1, “Полісся” (Рокитне) – ФК “Костопіль” +:-

Всі претенденти на медалі другої ліги здобули чергові перемоги у 22 турі. Найлегше три залікові бали дісталися рокитнівському «Поліссю», до якого не приїхав суперник із Костополя.

Бугринська «Калина» на власному полі розгромила МФК «Енергію» і свій 35-й м'яч у змаганнях провів кращий бомбардир другої ліги Михайло Цимбалюк. А от перемога для «Клевані» у матчі проти «Волинь-Цемента» далася непросто – двічі здолбунівчани виходили вперед у рахунку і двічі представник Рівненського району наздоганяв суперника. Нарешті, на 74-й хвилині другий голеадор першості Микола Попнюк провів свій 24-й гол у цьому сезоні і приніс перемогу коливанському клубу.

Вольову перемогу здобув і ФК «Острог-Академія». У матчі проти рівненських студентів гості двічі відігрувалися у першому таймі на 10 та 32 хвилинах. Нарешті, після перерви острозька команда провела відразу два м'ячі і здобула підсумкову вікторію.

Турнірна таблиця Першості області після 22 туру.

Шахматка Чемпіонату області після 22 туру.