Гощанки не змогли втрутитися в боротьбу за медалі футзального Чемпіонату області

Post date: Feb 14, 2017 12:01:55 PM

Як повідомляє сайт ФК "Садове", у Костополі відбулася першість Рівненської області з футзалу серед дівчат 2001 року народження і молодших. За інформацією “ВСЕ про спорт”, у змаганнях брали участь вісім команд з Дубровицького, Рівненського, Сарненського, Гощанського та Костопільського районів – ФОТО з турніру.

Господарі турніру були представлені одразу трьома, а дубровичани двома командами.

Згідно жеребкування учасниць змагань було поділено на дві групи. Їх переможцями стали футболістки з Костопільського ліцею – інтернату спортивного профілю (“Ліцей-1” та “Ліцей-2”). Вони і зустрілися в поєдинку за перше місце. Головна команда ліцеїсток була сильнішою і здобула перемогу.

У грі за третє місце дівчата з Дубровицького району обіграли суперниць із Рівненського району.

Гощанські футболістки в своїй групі посіли лише третє місце, програвши дівчатам із Костополя (0:2) та Дубровиці (1:4), але обігравши представниць Дубровицького району (4:0). У матчі за п’яте місце гощанки в упертій боротьбі поступилися КДЮСШ “Колос” із Сарн із рахунком 2:3 та стали лише шостими.