Обласна преса про вибори нового голови РОФФ (+ ВІДЕО)

Post date: Feb 4, 2015 11:07:51 PM

На Рівненщині новий керівник футболу. Ним став Олексій Хахльов. Так вирішили члени обласної федерації футболу на позачерговій конференції. Кандидатуру рівненського бізнесмена та екс-зятя Віктора Ющенка підтримали одноголосно.

Зібрати позачергову конференцію Рівненської обласної федерації футболу виявилось не легко. Адже вже попередній голова цієї структури Михайло Кривко всіляко намагався завадити зібранню, кажуть організатори.

В результаті з майже 100 зареєстрованих членів організації на конференцію прибуло 73. Основне питання - вибори нового голови федерації. Адже до попереднього, який на конференцію так і не прийшов, кажуть учасники, багато запитань - починаючи від витрат коштів, закінчуючи будівництвом стадіону зі штучним покриттям, який чомусь Михайло Кривко вирішив споруджувати в Костополі. В результаті очолити обласну федерацію футболу виявили бажання троє кандидатів (читати далі).

"Рівне 1"

1 мільйон гривень прибутку в рік – один із основних пунктів програми розвитку футболу озвучив новообраний голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

Раніше РОФФ ледь покривала свої витрати, тепер же вона буде заробляти. Принаймні в цьому переконаний пан Хахльов. На запитання кореспондента ERVE.UA чи реально залучити такі кошти в бюджет обласної федерації він відповів наступне:

«Все реально. І в цьому нам допоможуть інвестори. Я знаю людей, які хочуть розвивати футбол і вкладати в це свої кошти. Федерація дотепер фактично не мала власних коштів, вона не заробляє сама на себе, тому про прибутки говорити не можна було. Але якщо слідувати правильній концепції просування, можна вийти в хороший плюс і мати дохід» (читати далі).

ERVE.UA

Поки новообрана команда РОФФ включно і з новим членом Виконкому, який за власною ж заявою відповідатиме за функцію PR і інформування про місцевий футбол спочивають на лаврах, і здебільшого займаються самоPR і інформуванням про себе на усіх можливих майданчиках, наш сайт проінформує громадськість про місцевий футбол, а точніше про те, кого, і на які посади обрали у Рівненській обласній федерації футболу. Адже окрім Голови та заступників на конференції визначились із новим складом виконкому, КДК, апеляційного комітету та ревізійної комісії. Це фактично ті люди, які будуть керувати обласним футболом, і прийматимуть важливі рішення, які впливатимуть на розвиток наймасовішого виду спорту.

Тож Головою Рівненської обласної федерації футболу став Олексій Хахльов (звісно це не новина, але для повноти картини треба про це згадати) - (читати далі).

сайт ФК "Славія"

Острозький бізнесмен Олексій Хахльов став новим головою Рівненської обласної федерації футболу. Його на цю посаду одноголосно обрали усі 73 делегати позачергової конференції РОФФ.

Голосували за п. Хахльова на безальтернативній основі, адже перший заступник голови федерації Володимир Поліщук та заступник Олег Кучер, які були теж висунуті, свої кандидатури зняли на користь висуванця Острозької районної федерації - (читати далі).

"Рівне Вечірнє"

Рівненський футбол отримав нового керівника. Як і попередній, новий голова обласної федерації футболу, підприємець Олексій Хахльов, який, за власним зізнанням, не має жодного стосунку до власності готелю «Швейцарія», раніше у футбольному господарстві помічений не був. Кілька років тому на керівну посаду «засватали» наближеного до «регіоналів» Михайла Кривка, який тоді був заступником голови обласної ради. За два роки його керування футбольні діячі не змогли пригадати, чи зробив голова бодай чогось корисного для федерації - (читати далі).

"Пресс-центр"