Горбаків став єдиним представником районного чемпіонату в 1/8 Кубка області + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Apr 13, 2016 9:38:22 PM

Минулого вікенду на теренах області пройшли перші матчі нового футбольного сезону. Тридцять дві команди стартували в розіграші Кубка Рівненщини 2016. П’ять клубів представляли Гощанський район, з яких до наступного етапу пробилися три колективи. Результати матчів.

№1 ФК Граніт (Томашгород Рокитнівський р-н) – ФК Маяк (Сарни) - 0:8, №2 Продторгобладнання – ФК ОДЕК (Оржів) - 1:4, №3 ФК Острожець (Млинівський р-н) – ФК Малинськ (Березнівський р-н) - 0:6, №4 ФК Імпульс (Дубно) – ФК Сокіл (Радивилів) - 1:3, №5 ФК Дядьковичі (Рівненський р-н) – ФК Садове (Гощанський р-н) - 2:5, №6 ФК Грабів (Рівненський р-н) – ФК АГАТ (Гоща) - 0:6, №7 ФК АГАТ (Симонів Гощанський р-н) – ФК Вельбівно (Острозький р-н) - 0:1, №8 ФК Клесів (Сарненський р-н) – ФК Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ) - 0:1, №9 ФК Горинь (Дубровиця) – ФК Случ (Березне) - 3:0 (техн.), №10 ФК Коливань (Клевань) – ФК Волинь-Цемент (Здолбунів) - 1:2, №11 ФК Рафалівка (Володимирецький р-н) – ФК Колос (Кричильськ) - 1:3, №12 ФК Стир (Демидівка) – ФК Млинів - 3:4, №13 ФК Горбаків (Гощанський р-н) – ФК Калина (Бугрин, Гощанський р-н) - 1:0, №14 МФК Енергія (Володимирець) - Полісся (Рокитне) - 2:2, пен. 4:3, №15 ФК Острог-Академія – ФК Зоря (Рівненський р-н) - 3:3, пен. 6:7, №16 ФК Костопіль – Верес-Водник (Рівне) - 3:1

Найбільш упевнено своїх суперників переграв ФК «АГАТ» (Гоща), який відправив у ворота суперників відразу шість «сухих» м’ячів. Вже в дебюті цього матчу Тарас Гриб відправив шкіряну кулю у ворота «Оріона» з Грабова, відкривши, таким чином, лік своїм голам у новій команді. Не пройшло багато часу, як капітан гощанців Олег Буркалець забив свій перший гол у новому сезоні, а незабаром він же оформив «дубль». Після цього прийшла черга забивати Володимиру Гайдуку. В підсумку, другий форвард гостей перевершив досягнення свого партнера по атаці на один м’яч – на його рахунку «хет-трик». Загальний підсумок поєдинку – 6:0 на користь ФК «АГАТ».

Перемога іншого представника Гощанщини в першій обласній лізі – ФК «Садове» - виявилася теж солідною, хоча у цьому випадку суперник все ж «показав зуби». У грі проти ФК «Дядьковичі» садівчани першими вийшли уперед, проте господарі ще в першому таймі рахунок зрівняли – 1:1. Але в другій половині матчу все стало на свої місця і гості святкували заслужену перемогу 5:2.

На відміну від представників першої ліги, два гощанських повпреди у другому обласному дивізіоні вилетіли з Кубка вже на першій стадії. І в обох випадках командам забивали вирішальні м’ячі на останніх хвилинах. Так, у грі проти ФК «Вельбівне» у Гощі симонівський «Агат», маючи відчутну ігрову перевагу, в підсумку пропустив гол на першій компенсованій хвилини і програв 0:1. Такий же рахунок було зафіксовано у Горбакові, де місцевий клуб зустрічався з бугринською «Калиною». Щоправда, тут м’яч бугринці пропустили дещо раніше – на 90-й хвилині. Мінімальна перемога 1:0 «запалила» зелене світло перед ФК «Горбаків», який потрапив до 1/8 фіналу у якості третьої гощанської команди і єдиного представника районного чемпіонату.

А вже 17 квітня відбудуться матчі 1/8 фіналу, початок ігор о 15:00. Кубкові пари на цьому етапі наступні:

№17 ФК Сокіл (Радивилів) - ФК Зоря (Рівненський р-н)

№18 ФК Горинь (Дубровиця) – ФК Волинь-Цемент (Здолбунів)