ФК "Гоща-Агат" та "Полісся" пробилися до 1/16 Кубка області

Post date: Apr 5, 2017 7:42:45 AM

Два представники Гощанського району, котрі змушені були грати попередній раунд Кубка області, успішно справилися із завданням потрапити до основної сітки змагань. ФК "Гоща-Агат" у непростому гостьовому поєдинку проти клеванської "Діани" вирвав перемогу у додатковий час, а малятинське "Полісся" просто розгромило в себе на полі "Дружбу" з Острожця.

Технічні дані матчів.

"Діана" (Клевань) - ФК "Гоща-Агат" - 1:2 (1:0)

02.04.2017. Кубок області 2017. Попередній раунд. Клевань. Стадіон "Колос". 50 глядачів.

Суддя: Никорович Радіон (Рівне)

Голи: Васильків Андрій, 3 (1:0) - Тарасюк Іван - з пенальті, 85 (1:1), Тарасюк Іван, 102 (1:2)

Незабиті пенальті: Новак Андрій ("Діана"), 88

Попередження: Онофрійчук Валентин, 60; Онофрійчук Дмитро, 61; Чолонюк Сергій, 71 - Главацький Андрій, 62; Куцак Василь, 66; Дмитрієнко Олександр, 86; Ярощук Андрій, 87

Вилучення: Шевчук Юрій, 46 ("Діана")

"Полісся" (Малятин) - "Дружба" (Острожець) - 6:0 (4:0)

02.04.2017. Кубок області 2017. Попередній раунд. Малинівка. 50 глядачів.

Суддя: Самков Віктор (Рівненський р-н)

Голи: Шитюк Михайло, 15 (1:0), Шитюк Михайло, 21 (2:0), Ревуцький Євгеній, 27 (3:0), Горецький Роман, 37 (4:0), Гук Роман - з пенальті, 87 (5:0), Ягелюк Олег, 90 (6:0).

"Полісся" (Малятин): Осійчук Юрій (Гордійчук Олександр, 59); Кость Олександр "Дружба" (Острожець): Шевчук Іван; Кравчук Сергій; Карпук Сергій

Попередження: Кость Олександр, 80 - Кравчук Сергій, 78; Карпук Сергій, 81.

Звіт про матч у групі "Полісся" від Віктора Радовенчика (стилістика та орфографія збережена):

2 квітня відбулися перші ігри Кубка Рівненської області. Наша команда вперше бере участь у подібних змаганнях, тому перед матчем відчувалась маленька нервозність. На свій перший матч зібралися у повному складі. На своєму полі ми приймали Млинівську команду Дужба (Острожець). Млинівчани підтвердили свою дружелюбність, дозволивши нам забити шість мячів, а ми в свою чергу показали свою гостинність, не забивши їм ЩЕ шість штук. Матч відразу розпочався з облоги воріт суперника. Перші пятнадцять хвилин воротар суперника показував нам свої супер волейбольні здібності, не пускаючи мяча за сітку воріт. #Марченко Максим мав декілька стовідсоткових нагод, проте це був явно не його день... На 17хв #Шитюк відкрив рахунок, розібравшись одним рухом корпуса з чотирма суперниками. Ще за пять хвилин він же й подвоїв рахунок. За 10хв до завершення матчу #Ревуцький збільшив рахунок до 3:0. А під завісу першого тайму #Горецький зробив рахунок не пристойним для суперників 4:0. В другому таймі, дивлячись на рахунок, гравці Малятина вдосконалювали свою індивідуальну майстерність. Так #Ягелюк продерся до штрафної і заробив пенальті. Щоб психологічно налаштувати на весь сезон молодого захисника, пенальті дали пробити #Гук Роману, яке він впевнено реалізував 5:0. А далі сам #Ягелюк поставив остаточну жирнючу крапку у цьому матчі 6:0!!! Отож!!! ВІТАЮ З ПЕРЕМОГОЮ!!! На цьому тижні налаштовуємось файно прийняти і перемогти ФК Дубно у рамках слідуючого розіграшу Кубка Рівненської області.

Нагадаємо, що першим кубковим матчем в нинішньому сезоні стала гра між двома представниками Сарненського району, в якому "Граніт" (Клесів) поступився "Олімпу" (Сарни) у додатковий час з рахунком 2:3. Без боротьби до 1/8 фіналу потрапило "Продторгобладнання" з Забороля, оскільки їх суперник на стадії 1/16 фіналу - "Сокіл" із Осови, що в Дубровицькому районі - за попередніми даними відмовився від поїздки у Рівненській район.

Вже у середу, 5 квітня, в бій вступить "важка артилерія" - один з головних претендентів на кубковий трофей ФК "Малинськ" зіграє у Корці проти місцевого клубу. Ще один поєдинок запланований на суботу, 8 квітня. Решта матчів пройдуть у неділю, 9 квітня.