Чемпіонат області: в 4 турі АГАТ продовжив гощанську нічийну традицію + ФОТО + ВІДЕО

Post date: May 25, 2017 9:57:18 AM

Перша ліга4 тур, 21 травня, неділя

ФК "АГАТ" - "Случ" 1:1 (юнаки – 0:4),"Ізотоп-РАЕС" - "Сокіл" 3:2 (8:0), ФК "Рафалівка" - "Вілія" 1:0 (0:0)

24 травня, середа

"Маяк" - ФК "Малинськ" 3:1 (3:0), "Колос" - ОДЕК 1:5 (1:0)

ФК "АГАТ" (Гоща) - "Случ" (Березне) - 1:1 (0:1)

Гоща. Стадіон ДЮСШ. 100 глядачів.

Суддя: Приймачук Андрій (Рівне)

Голи: Рудик Богдан, 25 (0:1), Шаула Юрій (Кузьмич Роман, Буркалець Олег) - кутовий, 68 (1:1)

ФК "АГАТ" (Гоща): 1.Дем'янець Олексій; 14.Басич Олександр; 4.Блажиєвський Ігор; 21.Буркалець Олег (к) (9.Стельмащук Тарас, 80); 10.Вознюк Дмитро (15.Шепель Віталій, 64); 17.Вознюк Вадим; 7.Кузьмич Роман; 8.Кухарчук Олександр; 3.Сачук Вадим; 5.Хомончак Володимир; 19.Шаула Юрій.

Попередження: Блажиєвський Ігор, 77 - Трохимчук Олег, 37.

Гощанський ФК «АГАТ» перший домашній поєдинок у рамках чемпіонату області сезону 2017 року проводив проти березнівського «Случа». Суперник у гощанців був із «незручних» - нагадаємо, в минулому році гості з Березного «примудрилися» в Гощі обіграти команду Володимира Новака з мінімальним рахунком, а у матчі другого кола «агатівці», програючи, все ж здобули нелегку гостьову перемогу 3:2.

Ось і цього разу, певно, вже за традицією, рахунок у зустрічі відкрили березнівчани. В середині другого тайму перший удар одного з гравців «Случа» заблокував захисник господарів, але шкіряна куля відскочила до іншого футболіста з Березного і той невідпорно пробив у верхній лівий кут від Олексія Дем’янця – 0:1.

Після пропущеного м’яча ФК «АГАТ» активізувався, а «Случ» більше почав думати про оборону. В такому ключі гра проходила до 68-ї хвилини, коли після подачі кутового господарі, нарешті, рахунок зрівняли. Відзначився Юрій Шаула, який виявився найбільш спритним біля воріт березнівчан і ударом голови провів свій другий гол у чемпіонаті – 1:1 (перший і теж головою він забив у Садовому).

У заключні хвилини «Случ» вже не мав сил йти вперед, а ФК «АГАТ» не зміг дотиснути суперника, тому матч так і завершився унічию.

Матч «Сокіл» - ФК «Садове» у цьому турі було перенесено на суботу, 27 травня. А от гру V туру з ФК «Малинськ» садівчани проведуть у середу, 31 травня.

Натомість ФК «АГАТ» у неділю, 28 травня, прибуде в гості до ФК «Вілія» у Млинів, початок матчу о 16:00 (юнаки – 13:30).

Друга ліга

4 тур

20 травня, субота

"КамАЗ-Агро" - ФК "Костопіль" 2:1, "Стир" - "Енергія" 2:1

21 травня, неділя

"Сокіл" - "Полісся" 0:2, "Калина" - "Волинь-Цемент" 11:1, "Граніт" - ФК "Острог-Академія-Острозький район" 2:1, "Експрес" - "Коливань" 3:4

Бугринська «Калина» просто розтрощила здолбунівський «Волинь-Цемент» у матчі чергового туру першості області. У ворота гостей у Бугрині влетіло відразу 11 м’ячів, при чому шість із них забив нападник господарів Михайло Цимбалюк.