Чемпіонат області серед ветеранів: «Зеніт слави» закінчив перше коло другим + ВІДЕО

Post date: Jun 16, 2016 11:14:58 AM

Заключний поєдинок у першому колі гощанські ветерани проводили проти безсумнівного лідера обласного ветеранського футболу – рівненської «Славії». Не зважаючи на фактор домашнього поля, очікувати на очкові здобутки у цій грі гощанцям було важко. Тим більше, що для «Зеніту слави» гра розпочалася гірше не придумаєш – вже на перших хвилинах вони забили м’яч у власні ворота, а до середини тайму «горіли» 0:3. Більше-менш вдалося господарям налагодити гру у другому таймі – суперник попереду вже діяв не так агресивно, та й на полі з’явилися гравці другого складу «Славії».

Як підсумок – в пасиві прикра поразка 0:5, в активі – нереалізований вихід віч-на-віч та три влучання в стійку та поперечину воріт суперника. І, звичайно, друга сходинка в турнірній таблиці перед початком другого кола, яка дає право на вихід до play-off чемпіонату.