ФК "Садове-2" вперше за два роки зіграв унічию в Чемпіонаті району + ФОТО

Post date: Jul 20, 2017 10:28:53 AM

Результати матчів 11 туру.ФК "Бабин-Захід-Авто"- "Interbeton" (Тудорів/Рясники) - 0:3 (тех. рез.), "Агат" (Гоща) - "Дедденс" (Русивель) - 5:2, "Агат" (Симонів) - "Калина-2" (Бугрин/Новоставці) - 1:0, "Полісся" (Малятин) - "Чайка" (Малинівка) - 2:0, ФК "Горбаків" - "Горинь" (Воскодави) - 1:2, ФК "Садове-2" - ФК "Курозвани" - 3:3 (ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ).

Курозванська команда після виграшу в симонівського «Агату» у черговому турі Чемпіонату району була не проти здобути три очки й на полі чинного чемпіона Гощанщини. Тричі ФК «Курозвани» вели у рахунку в грі проти ФК «Садове-2», але кожен раз садівчанам вдавалося відігратися. Востаннє гості пропустили на другій компенсованій хвилині – 3:3. Для ФК «Садове-2» втрачені очки стали першими, загубленими у нинішньому сезоні та першими, які не вдалося взяти на власному полі за два останні роки.

Натомість, симонівський клуб після двох поспіль поразок здобув непросту перемогу над «Калиною-2». Єдиний м’яч господарі провели на 80-й хвилині і цього вистачило для підсумкової перемоги 1:0.

Тепер у групі А перед останнім туром головна інтрига полягає в тому, хто стане останнім восьмим учасником фінальної пульки – «Інтербетон» чи «Калина-2». Першим для проходу далі потрібно обігрувати вдома «Агат», другим – перемагати на виїзді ФК «Курозвани» та сподіватися на виграш Симонова в Рясниках.

У групі Б знову невдало зіграв віце-чемпіон, який вдома у Горбакові поступився воскодавській «Горині». Тепер горбаківці у фінальній пульці опинилися на передостанньому місці і поборотися за комплект медалей, не кажучи вже про чемпіонство, їм буде складно.

Важливою у плані подальшої стратегії боротьби стане матч останнього туру між «Поліссям» та «Горинню», де розігруватимуться «золоті очки». Натомість, два інших матчі 12 туру у цій групі турнірного значення вже не мають.

Турнірні таблиці Чемпіонату Гощанського району після 11 туру.

Шахматки Чемпіонату Гощанського району після 11 туру.