Першість області: у Садовому у гощанському дербі «Сокіл» переграв «Агат»

Post date: Jun 10, 2016 8:26:11 AM

Друга ліга. Результати матчів 6 туру.МФК "Енергія" (Володимирець) - "Полісся" (Рокитне) – 0:1, "Сокіл" (Садове) - "Агат" (Симонів) - 3:0, "Коливань" (Клевань) - "Імпульс" (Дубно) - 2:5, "Стир" (Демидівка) - ФК "Вельбівне" - 0:6, "Верес-Водник" (Рівне) - "Калина" (Бугрин) - 4:3, ФК "Зоря" - ФК "Острог-Академія" - 0:1, ФК "Рафалівка" - "Колос" (Кричильськ) - 0:1, "Горинь" (Дубровиця) - ФК "Костопіль" - 7:2

Гра 6 туру «Сокіл» - «Агат», яка відбулася у Садовому у неділю, 5 червня, стала в дечому унікальною. Адже цей матч виявився четвертим за цей день у цьому селі. На протязі дня на полі місцевого стадіону пройшли матчі районного, юнацького та дорослого чемпіонатів області. Щодо самого поєдинку, то він завершився упевненою перемогою господарів – у першому таймі рахунок відкрив Віталій Тушич на 24 хвилині, а після перерви розвинув успіх «Сокола» один з кращих бомбардирів другої ліги Василь Теребійчук, який оформив дубль завдяки точним ударам на 50 та 70 хвилинах.

Невдачі зазнав у Рівному третій представник Гощанщини у другій лізі. Бугринська «Калина» у матчі з безпосереднім конкурентом – «Верес-Водник» - пропустила першою з пенальті, до того ж, залишившись у меншості. Зрівнявши рахунок у першому таймі, бугринці у другому таймі «посипалися» і програвали вже 1:4. Щоправда, за чверть години до завершення гри арбітр «вирівняв» кількість гравців команд на полі, до того ж «Калина» реалізувала пенальті. Проте дотиснути суперника у Бугрина вже не вистачило часу – третій м’яч бугринські футболісти провели на першій компенсованій хвилині, поступившись, у підсумку, 3:4 та перемістившись у турнірній таблиці з другого місця на третє. А очолювати турнірку продовжує «Сокіл» із Садового.