Чемпіонат району: "Агати" по-різному відіграли свої домашні поєдинки + ФОТО

Post date: Jul 5, 2017 6:25:52 PM

Результати матчів 9 туру."Агат" (Симонів) - ФК "Садове-2" – 0:2 (ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО), "Калина-2" (Бугрин/Новоставці) - "Interbeton" (Тудорів/Рясники) - 1:1, "Агат" (Гоща) - "Полісся" (Малятин) - 3:1, "Горинь" (Воскодави) - "Дедденс" (Русивель) - 4:0, "Чайка" (Малинівка) - ФК "Горбаків" - 0:0, ФК "Бабин-Захід-Авто" - ФК "Курозвани" - 0:3 (тех. рез.)

Симонівський “Агат” у домашньому поєдинку проти лідера групи “А” вийшов на гру налаштований лише на перемогу. Це підтвердили перші хвилини зустрічі, на яких господарі діяли активніше і провели кілька небезпечних атак. Одна з них, навіть, завершилася ударом у бокову стійку після виконання штрафного.

У другому таймі господарі ще раз випробували на міцність штангу воріт садівчан, але це виявилося максимум, на що вони спромоглися. Як і в матчі першого кола у Садовому для «Агату» фатальними стали заключні хвилини зустрічі, коли вони пропустили дві разючі атаки у виконанні ФК «Садове-2». При чому, другий м’яч у матчі симонівська команда отримала вже граючи у більшості, оскільки у суперника поле через перебір жовтих карток залишив захисник.

Ще одна пара фаворитів у звітному турі зустрічалася в Гощі – місцевий «Агат» приймав «Полісся». Малятинська команда впевнено провела перший тайм, але забити змогла лише один раз, а от господарі в другій частині зустрічі перевернули все «з ніг на голову» і в підсумку відсвяткували перемогу з рахунком 3:1. Нагадаємо, що і в гостьовому матчі першого кола гощанці виявилися сильнішими за суперника.

Турнірні таблиці Чемпіонату Гощанського району після 9 туру.

Шахматки Чемпіонату Гощанського району після 9 туру.