Результати 13 туру Чемпіонату району

Post date: Sep 22, 2015 12:02:58 PM

Турнірну таблицю у першій лізі продовжив очолювати ФК «Курозвани». У лідера перегонів не виникло особливих проблем у Бабині, де курозванці переграли аутсайдера - ФК «Дорогобуж».

Порівняно легко далася перемога і АМАКО у Малинівці, де Симонів переграв ФК «Малятин» із рахунком 2:0. Ця перемога та осічка ФК «Синів-Гоща» підняла «амаківців» на друге місце.

Щодо матчу у Горбакові, то чинний чемпіон району зазнав мінімальної поразки – не реалізувавши пенальті в другому таймі, ФК «Синів-Гоща» незабаром пропустив з одинадцятиметрової позначки сам. Цей гол і набрані три очки дозволили горбаківцям вернутися у першу трійку чемпіонату.

Шанси потрапити до переліку призерів мала «Чайка», але в малинівці втратили перемогу на останніх хвилинах у виїзному поєдинку у Воскодавах.