Чемпіонат області: ФК "АГАТ" поступився у Малинську, ФК "Садове" виграв удома + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Jun 24, 2016 12:06:39 PM

Перша ліга. Результати матчів 8 туру. ФК "Малинськ" - "АГАТ" (Гоща) - 4:0, ОДЕК (Оржів) - "Сокіл" (Радивилів) - 0:2, ФК "Садове" - ФК "Млинів" - 2:1, "Маяк" (Сарни) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 1:0, "Случ" (Березне) - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - 3:1

Після матчів передостаннього туру першого кола дві гощанські команди у першій лізі відділяє лише одне очко. ФК «Садове» зумів скоротити відставання від гощанського ФК «АГАТ» завдяки домашній перемозі над ФК «Млинів» та осічки земляків у Малинську.

Сама перемога далася садівчанам нелегко – після нульового першого тайму гості зуміли забити м’яч вже на першій хвилині другої половини зустрічі. Втім, господарі проявили характер і через три хвилини капітан ФК «Садове» Вадим Жак відновив рівновагу у рахунку, а незабаром Олександр Малиновський забив, як виявилося, переможний гол.

Щодо матчу у Малинську, то рахунок не відображає повністю ситуацію на полі. Гощанці почали матч упевнено і, навіть, в першій чверті гри відзначилися кількома гострими атаками. Щоправда, в них бракувало головного – акцентованого удару по воротам на завершальній стадії розіграшу м’яча. Як потрібно використовувати моменти показав на 19 та 24 хвилинах форвард малинської команди Віталій Брикса. Він сповна скористався огріхами оборони ФК «АГАТ», зробивши рахунок 2:0. А на останній хвилині першого тайму той же нападник оформив «хет-трик», втікши з центру поля на побачення з Олексієм Дем’янцем.

Другий тайм особливою гостротою не відзначався. Гощанці пробували забити хоча б м’яч престижу, в кількох епізодах були близькими до цього, а найбільш реальний момент мав капітан гостей Олег Буркалець. Проте цього їм зробити не вдалося, а от господарі, котрі встигли за другу половину матчу поміняти більше половини складу, на 90-й хвилині забили вчетверте – відзначився Віктор Оніщук.

Після перемоги над ФК «АГАТ» і несподіваної поразки ОДЕКа на власному полі малинський клуб піднявся на перше місце у турнірній таблиці. Щоправда, лідером за втраченими очками залишається саме оржівська команда.