"Агат-2" виключили з учасників Чемпіонату району

Post date: Jun 12, 2017 5:01:31 PM

Результати матчів 7 туру.

ФК "Садове-2" - "Калина-2" (Бугрин/Новоставці) 6:1 (ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО), "Interbeton" (Тудорів/Рясники) - ФК "Бабин-Захід-Авто" 2:0, "Горинь" (Воскодави) - ФК "Горбаків" 1:3, "Агат" (Гоща) - "Чайка" (Малинівка) 1:1

У неділю, 11 червня, відбувся заключний тур першого кола Чемпіонату району. Його центральна гра відбулася у Воскодавах, де гостював ФК "Горбаків". "Горинь" виявилася гостинним господарем і дозволила вивезти горбаківцям важливих три очки. Лідер групи "А" ФК "Садове-2" здобув упевнену перемогу над бугринцями, яких вистачило лише на сорок хвилин - за решту п'ятдесят чемпіони району провели відразу шість м'ячів, на який "Калина-2" відповіла лише голом престижу.

Міні-сенсація сталася у Гощі, де місцевий "Агат" врятувався у матчі проти малинівської "Чайки", яка виграла перший тайм і в другому дозволила господарям відзначитися лише раз. А от в Рясниках перемога господарів поля була очікуваною, щоправда не з таким скромним рахунком.

Черговий сюрприз зі знаком "мінус" приніс матч за участю "Агат-2". На домашній поєдинок у Симонові господарі не зібралися і проти "Полісся" з Малятина зіграв, фактично, "Агат-1". Цей товариський поєдинок завершився унічию 4:4, а для господарів подібний інцидент став вже третім за шість ігор.

Зважаючи на систематичну неявку на матчі на засіданні виконкому ГРФФ у понеділок, 12 червня, було прийнято рішення виключити команду "Агат-2" (Симонів) з учасників змагань Чемпіонат Гощанського району сезону 2017 року. Згідно регламенту, всі результати за участю цієї команди анульовано.

Турнірна таблиця та шахматка групи А після 7 туру.

Турнірна таблиця та шахматка групи Б після 7 туру.