Чемпіонат області: у гощанському дербі гору взяв ФК "АГАТ" + ВІДЕО

Post date: Aug 30, 2017 11:40:08 AM

Друге коло Чемпіонату області з футболу два представники Гощанщини у головній лізі Рівненщини почали з поєдинку між собою. Нагадаємо, що у першому колі у Садовому у дербі було зафіксовано бойову нічию 1:1, цього разу в Гощі матч завершився упевненою перемогою ФК «АГАТ».

На поле гощанського стадіону обидві клуби вийшли в кардинально оновлених складах. Промовистим може бути хоча б такий факт – із чотирнадцяти гравців ФК «Садове», які з’являлися на полі у першому дербі навесні, на стадіоні ДЮСШ в Гощі цього разу вийшов, та й то лише в другому таймі, один - Мирослав Ходак. Ще троє екс-садівчан – Роман Ядчишин, Павло Зубарєв та Володимир Баранчук – у звітній зустрічі захищали вже кольори ФК «АГАТ». У свою чергу, в складі гощанців залишилося тільки четверо футболістів із часів «весняного дербі» - Олексій Дем’янець, Ігор Блажиєвський, Олександр Кухарчук та Вадим Лозян.

З перших хвилин поєдинку господарі захопили ініціативу і вже досить швидко повели у рахунку. Атака правим флангом завершилася подачею Андрія Джума, капітан ФК «Садове» спробував її перервати, але м’яч за високою дугою перелетів на дальню стійку, де Володимир Баранчук з близької відстані вразив ворота Олександра Алексюка – 1:0 на 18-й хвилині.

Гощанці на протязі всього першого тайму продовжували «гнути свою лінію» в атаці, проте оборона гостей на чолі з Олександром Дмитруком та Богданом Савчуком, які мають за своїми плечима солідний досвід виступів за ФК «Гоща-АМАКО», більше фатальних промахів не допустила.

Подвоїти свою перевагу у рахунку ФК «АГАТ» вдалося на початку другого тайму. Знову відзначився Володимир Баранчук і знову після флангового прострілу. Спочатку Павло Зубарєв виграв у карній зоні високу подачу та скинув шкіряну кулю прямо на ногу партнеру, а той точним ударом у дальній кут оформив «дубль».

За десять хвилин після цього епізоду відзначився і сам Зубарєв. Гравець ФК «АГАТ» з близької відстані головою «розстріляв» кіпера суперників після вивіреної передачі Володимира Хомончака – 3:0.

Як виявилося, цей рахунок став остаточним. Гощанців, зрозуміло, подібний стан речей цілком задовольняв і вони не збиралися форсувати подій. А садівчани, навіть за наявності бажання виправити ситуацію, не мали для цього достатніх сил та можливостей.

У «сухому залишку» маємо переконливу перемогу ФК «АГАТ», яка стала не тільки першою у другому колі для гощанців, але й дебютною для нового коуча Володимира Ткачука в офіційних матчах.

Протокольні дані.

ФК "АГАТ" (Гоща) - ФК "Садове" - 3:0 (1:0)

27.08.2017. 12 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 100 глядачів.

Суддя: Кравцов Павло (Рівне)

Голи: Баранчук Володимир (Джум Андрій, Ядчишин Роман), 18 (1:0), Баранчук Володимир (Зубарєв Павло, Кухарчук Олександр), 48 (2:0), Зубарєв Павло (Хомончак Володимир, Лозян Вадим), 58 (3:0)

ФК "АГАТ" (Гоща): 1.Дем'янець Олексій (к); 7.Баранчук Володимир (6.Шевчук Андрій, 66); 4.Блажиєвський Ігор; 14.Джум Андрій (11.Парфенюк Максим, 46); 19.Зубарєв Павло (15.Бугаєць Владислав, 83); 8.Кухарчук Олександр; 13.Лозян Вадим (16.Василюк Андрій, 79); 2.Макарчук Олександр; 9.Хомончак Володимир; 5.Цвик Сергій; 3.Ядчишин Роман (20.Сержанюк Олексій, 68). Середній вік: 25,2 року.

ФК "Садове": 1.Алексюк Олександр; 2.Дмитрук Олександр; 3.Котович Олег; 5.Бондарчук Андрій; 24.Парух Дмитро; 21.Попрожук Віктор (16.Кресанов Сергій, 63); 14.Савчук Богдан (к); 20.Курилович Павло; 22.Савчук Дмитро; 13.Климишин Роман (19.Ходак Мирослав, 58); 9.Ющук Борис. Середній вік: 24,7 року.

Попередження: Баранчук Володимир, 43; Шевчук Андрій, 90+1 - Дмитрук Олександр, 85.