Обласні змагання: вольова перемога ФК «АГАТ» у Вараші і болюча поразка ФК "Садове" в Оржеві + ВІДЕО

Post date: Sep 23, 2016 2:22:42 PM

Перша ліга. 13 тур.ОДЕК (Оржів) - ФК "Садове" - 7:1, ФК "Млинів" - ФК "Малинськ" - 1:2, "Маяк" (Сарни) - "Случ" (Березне) - 2:1, "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "АГАТ" (Гоща) - 1:2, "Сокіл" (Радивилів) - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - 3:0

Для гощанського ФК «АГАТ» тринадцятий тур, не дивлячись на «нещасливу» цифру, виявився вдалим. Команда здійснила далекий виїзд до Вараша і привезла звідти повноцінні три бали. І це не зважаючи на те, що у домашній грі проти «Ізотоп-РАЕС» було зафіксовано лише нічию 0:0.

У матчі проти «атомників» ФК «АГАТ» першим пропустив – сталося це в середині першого тайму. Проте через кілька хвилин зусиллями Володимира Гайдуку рахунок у зустрічі став 1:1. Нічийний результат у грі тримався до 75-ї хвилини, коли вирішальне слово сказав капітан гощанців Олег Буркалець – 2:1 на користь ФК «АГАТ».

А от земляки «агатівців» вкрай невдало провели матч проти головного претендента на перемогу у чемпіонаті області – ФК «Садове» зазнав розгрому із рахунком 1:7 у матчі проти ОДЕКа.

Ця поразка садівчан, а також програш ФК «Млинів» для ФК «Малинськ», дозволили ФК «АГАТ» вийти на чисте п’яте місце у турнірній таблиці з 19 очками. Нагадаємо, що у наступній грі гощанці прийматимуть удома радивилівський «Сокіл», який випереджає «агатівців» рівно на три очки.

Турнірна таблиця та шахматка після 13 туру

*

З команди "Волинь-Цемент" (Здолбунів) знято 1 очко.

Друга ліга.

"Коливань" (Клевань) - "Агат" (Симонів) - 2:1, ФК "Зоря" - "Калина" (Бугрин) - 2:1, МФК "Енергія" (Володимирець) - "Граніт" (Томашгород) - 0:3, "Полісся" (Рокитне) - "Колос" (Кричильськ) - 0:1, "Стир" (Демидівка) - "Імпульс" (Дубно) - 1:8, "Верес-Водник" (Рівне) - ФК "Вельбівне" - 3:0 (техн. рез.), "Сокіл" (Садове) - ФК "Острог-Академія" - 1:0, "Горинь" (Дубровиця) - ФК "Рафалівка" - 1:3