Чемпіонат області: «АГАТ» у дербі вперше крупно обіграв ФК «Садове» + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Jun 16, 2016 11:01:49 AM

Перша ліга. Результати матчів 7 туру."Волинь-Цемент" (Здолбунів) - ФК "Малинськ" - 0:1, "Сокіл" (Радивилів) - "Случ" (Березне) – 3:0, "АГАТ" (Гоща) - ФК "Садове" - 4:0, ФК "Млинів" - "Маяк" (Сарни) - 0:2

До звітного матчу між ФК «АГАТ» та ФК «Садове» у гощанських дербі, які відбувалися в рамках чемпіонату області, успіх, практично, завжди саме супроводжував останню команду. Проте у грі сьомого туру Чемпіонату області сезону 2016 року команда Володимира Новака зуміли не тільки перемогти, але й зробити це більш ніж упевнено.

Вже сам початок зустрічі продемонстрував налаштованість господарів на перемогу. Кілька гострих випадів «агатівців» принесли свої плоди на шостій хвилині. Після розіграшу кутового біля воріт ФК «Садове» м’яч відлетів до центрального захисника гощанців Ігоря Блажиєвського і той забив перший гол у грі. Подібний хід подій змушував гостей активніше діяти в атаці, проте конструктиву у цих діях було небагато. Натомість, господарі отримали шанс зіграти на контратаках і були кілька разів близькі до збільшення рахунку. Втім, більше у першому таймі глядачі голів не побачили.

В другій половині матчу варто було очікувати зростання тиску ФК «Садове» на оборонні редути суперника. Тим більше, що, на відміну від гощанців, в яких у запасі був лише один (!) гравець, садівчани могли безболісно замінити більше половини стартового складу.

Але, як показав подальший розвиток подій, заміни у гостей пішли, проте особливого зиску це їм не принесло. Відсутність нестандартності у діях попереду та помилки у простих ситуаціях не тільки не дозволили ФК «Садове» відігратися, але й привели до зворотного – черговий випад гощанців завершися голом Вадима Лозяна, якого захисники «забули» на дальній стійці воріт. Отож, на 72 хвилині матчу рахунок гри став 2:0.

Після цього гості ще намагалися йти вперед, але робили це, швидше, за інерцією. Натомість їх суперник продовжував карати за відсутність ігрового азарту – в заключні хвилин форвард ФК «АГАТ» Володимир Гайдук, нарешті, втілив свою активність у забиті м’ячі. Спочатку на 86 хвилині його стрімкий рейд у карному майданчику захисник зупинив фолом і сам постраждалий реалізував одинадцятиметровий. А на другій компенсованій хвилині «сімка» господарів скористався подачею капітана Олега Буркальця і головою встановив остаточний результат матчу – 4:0 на користь ФК «АГАТ». До речі, ці два м’ячі дозволили Гайдуку очолити рейтинг бомбардирів першої ліги разом з Тарасом Новосадом із радивилівського «Сокола» - а обох на даний момент в активі по п’ять голів (по два – з пенальті).

Наступні матчі гощанські представники у першій лізі проведуть у рамках 8 туру. У неділю, 19 червня, ФК «Садове» прийматиме ФК «Млинів», а у середу, 22 червня, ФК «АГАТ» у гостях зіграє проти ФК «Малинськ».