Чемпіонат області: «АГАТ» розтрощив аутсайдера, ФК «Садове» не встояв проти чемпіона + ФОТО + ВІДЕО

Post date: Jun 10, 2016 8:03:01 AM

Перша ліга. Результати матчів 6 туру. ФК "Садове" - "Маяк" (Сарни) - 1:2, "АГАТ" (Гоща) - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) – 6:1, "Случ" (Березне) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 1:0

Заключні матчі 6 туру були відіграні у середу, 8 червня. Лідери грали вдома і здобули свої чергові перемоги: ФК "Малинськ" - "Сокіл" (Радивилів) – 2:1, ОДЕК (Оржів) - ФК "Млинів" - 3:0

Представники району чергові матчі у першій лізі проводили на власних майданчиках. Але якщо у Гощі «АГАТ» приймав відвертого аутсайдера чемпіонату зі Здолбунова, то у Садовому місцевий клуб екзаменували чинні чемпіони.

У поєдинку проти «Волинь-Цемента» господарі відкрили рахунок дуже швидко. Вже в результаті стартового натиску здолбунівчани «здригнулися», сфолили у карному майданчику і «агатівці» отримали право на пробиття одинадцятиметрового. Його на 4-й хвилині чітко реалізував капітан ФК «АГАТ» Олег Буркалець. До перерви гощанці не лише подвоїли рахунок у грі, але й довели його до крупного завдяки м’ячам Олександра Овсійчука та все того ж Олега Буркальця (відповідно 21 та 37 хвилини).

По перерві на полі кардинальних змін не відбулося – господарі атакували, гості відбивалися. За таким алгоритмом «агатівці» відзначилися ще тричі – «дубль» услід за капітаном оформив Олександр Овсійчук (62 хвилина), по одному голу у свій актив записали форварди Володимир Гайдук (79 хвилина) та Роман Штогрін (86 хвилина). До честі здолбунівчан, капітаном яких у цій грі був Юрій Гриценко, котрий у свій час у складі ФК «Гоща-АМАКО» ставав кращим нападником чемпіонату області, «Волинь-Цемент» під завісу матчу провів м’яч престижу. Отож, рахунок 6:1 і перша крупна перемога ФК «АГАТ» у матчах чемпіонату області.

А от події в Садовому розвивалися набагато драматичніше. «Маяк» вийшов уперед вже на 12-й хвилині завдяки автоголу Сергія Цвика. Зусилля господарів відігратися увінчалися успіхом на 72-й хвилині, коли Дмитро Вознюк реалізував «штрафний без стінки». Але вже через вісім хвилин сарненчани повторно вийшли вперед і свого не упустили – 1:2 на користь гостей.