Бугринська "Калина" перемогла у Першості Рівненщини

Post date: Nov 9, 2017 3:43:14 PM

У заключному турі Першості області (друга ліга) остаточно визначився переможець цього престижного турніру. «Калина», яка особливо успішно провела другу частину змагань і в їх заключній частині розглядалася як найреальніший претендент на здобуття першого місця, втримала свою перевагу над конкурентами і фінішувала на вершині турнірки. В останньому турі лише чудо у вигляді перемоги найгіршої команди другої ліги в гостях над «без п’яти хвилин» переможцями Першості області могло завадити бугринцям посісти першу сходинку. Втім, саме «КамАЗ-Агро» вже на 8-й хвилині відкрив рахунок у грі проти «Калини», проте на перерву команди пішла за переваги господарів, у складі яких відзначилися Василь Медун (13 хв) та Михайло Цимбалюк (21 хв).

У другому таймі бугринці продовжили забивати у ворота суперників – Цимбалюк оформив дубль, ще по разу відзначилися Роман Штогрин та Ігор Макарчук. Закономірна перемога 5:1 у цій зустрічі стала для «Калини» 14-ю (!) з крупним рахунком у Першості та дозволила завоювати «малі золоті медалі» Рівненської області. Крім того, кращим бомбардиром у змаганнях команд другої ліги став Михайло Цимбалюк, який набив суперникам 45 м’ячів із 85-ти командних. Для порівняння, у другого в реєстрі голеадорів футболіста – гравця «Коливані» Миколи Попнюка – в активі лише 24 голи, а в третього – Сергія Непомнящого з Острога – тільки 17, тобто майже втричі менше.

У складі бугринців перемогу у Першості області відсвяткували відразу два гравці, які в минулому сезоні захищали кольори районної комнади ФК "Садове" - Володимир Савончук та Олександр Бесащук.

Другим у Першості області сезону 2017 року стала саме команда з Клевані, яка в останній зустрічі вдома здобула вольову перемогу над ФК «Острог-Академія-Острозький район» та на одне очко випередила рокитнівське «Полісся», котре стало третім.

Підсумкова турнірна таблиця Першості області.