Чемпіонат району: дві гри 10 туру перенесено на 21 серпня

Post date: Aug 3, 2016 3:42:59 PM

10 тур, 31 липня.

ФК "Бабин" - "Горинь" (Воскодави) – 0:2, ФК "Садове" - ФК "Дмитрівка" - 4:2, ФК "Новоставці" - "Інтербетон" (Рясники) - 4:1, "Чайка" (Малинівка) - ФК "Курозвани" – 1:4, ФК "Русивель" - ФК "Горбаків" - 0:2

Головна сенсація чергового туру Чемпіонату Гощанського району ледве не трапилася у Садовому. Аутсайдер групи А з Дмитрівки після першого тайму перегравав господарів з рахунком 2:0. Щоправда, завдяки двом швидким м’ячам у другій половині зустрічі ФК «Садове» зрівняв рахунок. А подвійний постріл в середині другого тайму дозволив садівчанам відсвяткувати ювілейну десяту перемогу у Чемпіонаті та другу поспіль вольову вікторію. Нагадаємо, в попередньому турі у матчі проти «Шторму» гравці ФК «Садове» теж змушені були відігруватися.

Цікавою обіцяв бути двобій у Симонові між «Агатом» та ФК «Тудорів». Але через проведення традиційного турніру Колінчука поєдинок було перенесено на 21 серпня. Тоді ж переграють свій матч ФК «Дорогобуж» та «Шторм» - гра між цими командами завершилася на користь гостей 3:4, але через участь з обох боків незаявлених гравців команди ще раз поміряються силами 21 серпня.

У групі Б повернув собі першу сходинку ФК «Курозвани», який у гостях переграв малинівську «Чайку». Щоправда у курозванців тепер однакова кількість очок з головним конкурентом – ФК «Малятин». Останній цей тур пропускав.

Перемога у Бугрині над ФК «Рясники» дозволила потрапити до прохідного квартету ФК «Новоставці». Натомість, з числа учасників фінальної пульки «випала» «Чайка».