Обласні змагання: ФК "Садове" поступився ОДЕКу, "Калина" не обіграла Костопіль + ФОТО + ВІДЕО

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МАТЧУ ФК "САДОВЕ" - ОДЕК

Із двох гощанських команд у першій лізі черговий шостий тур відіграв тільки ФК «Садове», тоді як ФК «АГАТ» мав вихідний.

Садівчани приймали на власному полі чинного чемпіона – оржівський ОДЕК. Сама гра, прогнозовано, пройшла під диктовку та контролем більш титулованіших гостей. Щоправда, досить довго футболісти з Оржева не могли створити поруч з воротами Павла Котюка навіть щось схоже на гольовий момент.

Долю матчу вирішила індивідуальна майстерність нападника ОДЕКа Віктора Газицького, котрий на 73-й хвилині обіграв в карному майданчику оборонця господарів та точно пробив у ближній кут воріт. На останній хвилині зустрічі гості повинні були подвоювати перевагу у рахунку, але Роман Воробей, якому довірили пробиття одинадцятиметрового як своєрідний подарунок на день народження, пробив значно вище воріт.

Наступну гру – матч VII туру – ФК «Садове» проведе у неділю, 11 червня, у Березному о 16:00. Гощанський ФК «АГАТ» за день до цього у суботу, 10 червня, також у гостях зіграє проти одного з лідерів Чемпіонату області – «Ізотоп-РАЕС» із Вараша.

Турнірна таблиця та шахматка на 8 червня

Друга ліга

6 тур

3 червня, субота

"Водник" - "Полісся" 1:1, "Сокіл" - "Коливань" 1:4, "КамАЗ-Агро" - ФК "Острог-Академія" 0:0

"Калина" - ФК "Костопіль" 2:2, "Граніт" - "Стир" 2:5

Бугринська «Калина» у домашній грі проти ФК «Костопіль» у другому таймі двічі виходила уперед і двічі гості зрівнювали рахунок. Востаннє це трапилося за хвилину до завершення матчу, коли і був встановлений остаточний рахунок 2:2. Черговий свій м’яч у зустрічі провів найкращий бомбардир другої ліги Михайло Цимбалюк, для якого він став п’ятнадцятим у п’яти поєдинках.