ФК "Курозвани" оштрафований за неналежну поведінку власних глядачів

Post date: Jun 4, 2014 10:31:22 AM

Перша ліга. "Прогрес" (Горбаків) - АМАКО (Симонів) - 1:3, ФК "Курозвани" - ФК " Гоща-Синів " – 4:1, АМАКО-2 (Симонів) - "Чайка" (Малинівка) - 1:3, ФК "Федорівка"- ФК "Новоставці" - 4:2

Друга ліга. "Кристал" (Тучин) - АМАКО-3 (Симонів) - 10:2, "Штурм" (Бабин) - "Полісся" (Малятин) – 1:4, ФК "Дорогобуж" - "Спартак" (Русивель) - 3:1

У звітному турі у двох парах зустрічалися команди, котрі у попердніх двох матчах чемпіонату здобували виключно перемоги. В підсумку, у Симонові місцевий АМАКО-2 не зміг знайти вагомих аргументів у матчі проти малинівської «Чайки» (1:3), а в Курозванах ФК «Гоща-Синів» зазнав крупної поразки від господарів (1:4). Відтак, саме малинівці та курозванці з дев’ятьма очками очолили турнірну таблицю першої районної ліги.

Щодо матчу в Курозванах, то програш об'єднаного синівсько-гощанського колективу заслуга не тільки самобутньої місцевої команди та не належної налаштованості гостей на боротьбу, але й «специфічні» місцеві вболівальники.

В першому таймі гострих моментів поруч із воротами обох команд не бракувало, але відкрити рахунок у грі судилося ФК «Курозвани», гравець якої реалізував пенальті в кінці першого тайму. На початку другого курозванці подвоїли свою перевагу, проте зробили це з порушенням правил і головний арбітр матчу відмінив взяття воріт ФК «Гоща-Синів».

Після цього за справу взялися представники місцевої торисди, при чому так активно, що боковий суддя, який зафіксував положення «поза грою», через кілька хвилин уже опинився на землі.

Кільканадцять хвилин пішло на заспокоєння пристрастей на стадіоні, після чого команда гостей повернулася на поле та гра продовжилася. Через кілька хвилин по цьому головний рефері матчу, пам’ятаючи, певно, про серйозну налаштованість місцевих «фанів» «добиватися справедливості» будь-якими шляхами, призначив друге пенальті у ворота ФК «Гоща-Синів» за доволі сумнівних обставин – 2:0.

Надалі гості змушені були йти вперед, але спромоглися лише на один м’яч у відповідь. А от під завісу матчу ФК «Курозвани» ще двічі вражав ворота суперника у контратаках, довівши свою перемогу до крупної.

P. S. Виконком Гощанської районної федерації футболу розглянув інцидент, який трапився на стадіоні с. Курозвани в календарному матчі №17 чемпіонату району ФК «Курозвани» - ФК «Гоща-Синів» та прийняв рішення оштрафувати місцевий клуб на 500 грн та попередити, що у разі повторення подібних випадків у майбутньому саме поле буде дискваліфіковане на невизначений термін.