אכזריות ושרירות לב בנפשות ילדיה של ל' – שופט לענייני משפחה רמת גן: נפתלי שילה

ינואר 2011 – ל' אם חד הורית שילדיה נלקחו ממנה באכזריות ובפתאומיות ע"י רשויות הרווחה לחצי שנה למרכז חירום, לא ראתה את שני ילדיה מזה כשנתיים. לאחר דיונים בבית משפט לענייני משפחה בראשות השופט נפתלי שילה הוחלט כי האם ל' תפגוש את בנה הקטן בן ה-6 בהשגחת פסיכולוגית מטעם בית המשפט.

לא די בכך שהשופט נפתלי שילה הפקיר לחלוטין את הקשר של הבן הבכור בן ה- 8 עם אימו אלא עצר את המפגשים האחדים של ל' עם בנה בן ה-6 אצל הפסיכולוגית בתואנות שונות ומשונות כגון מרחק המפגשים בעיר חולון ה"רחוקה" מרמת גן מקום מגורי הילדים (20 דקות נסיעה).

האמא ל' מקבלת שבחים מכל המאבחנים הסובבים אותה, הפסיכולוגית מטעם בית המשפט שנכחה במעט המפגשים שאישר נפתלי כתבה בינואר 2011: "האם רגישה לצורכי בנה", "ל- א' (בנה בן ה-6) ואימו קשר טוב", "האם לא מהווה כל סכנה לבנה. נהפוכו א' (בנה בן ה-6) זקוק לאמו", "אני חרדה לעובדה כי צרכיו של א' אינם מטופלים ואין מספיק רגישות להשלכות של התנהגות האב לגבי נפשו של הילד".

נשאלת השאלה מדוע השופט נפתלי ממשיך לתעתע באמא ל' וילדיהם ולגרום להם סבל ועוגמת נפש, לללא בסיס עובדתי או ראייתי כלשהו.

השופט נפתלי שילה מונע מ- ל' וילדיה להיפגש ללא כל סיבה עובדתית, אלא על סמך גחמותיהם ועלילותיהם של לשכות הרווחה גבעתיים ורמת גן. ל' אישה חיונית עובדת מסורה כשירה וטובה, מעולם לא פגעה בילדיה.

השופט נפתלי שילה לא רק שנכשל בהגנה על על נפשות הילדים אלא מסכן אותם בכך שמונע מהם להיפגש עם אימם כשנתיים ללא שום סיבה אובייקטיבית.

ההליך השיפוטי לפיו פועל נפתלי הנו מופקר ואכזרי שכן מתקבלות בו החלטות בענייני נפשות בשרירות לב על סמך עלילות ודעות של גורמי הרווחה ולא על סמך עובדות וראיות אובייקטיביות.

האזינו לתכנית הרדיו "השעה האזרחית" על הסבל ועגמת הנפש המתמשכים הנגרמים ל- ל' וילדיה עקב אכזריות ושרירות הלב של מערכת הרווחה.